Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok olyan intenzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok olyan intenzíven felizgulni arra, akit szeretek, vagyis akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Mármint felizgulok,NAGYON is és nagyon jó a szex a szerelmemmel,de olyan IGAZÁN állatiasan, vadul csak azzal tudok lenni,akihez nem fűz érzelem.


Volt 2 párkapcsolatom és 2 egyszerű,csak szexuális alapú "kapcsolatom",szóval mindkettőt kipróbáltam.



32N


2018. jún. 11. 16:50
 1/9 A kérdező kommentje:
fantáziálgatásaimban pl sosem szerepel szeretkezés,vagy kedves,aranyos férfiak,akik simogatnak,csókolgatnak,pedig a gyakorlatban normális szexet folytatok,mellőzöm a szélsőségeket.Mégsem tud felizgatni egy szeretkezés gondolata,csak a "dugás".
2018. jún. 11. 16:52
 2/9 A kérdező kommentje:
de amúgy nálam nem azzal van a gond,hogy az adott személlyel ne tudnám megélni az állatiasabb vágyaimat,hanem egyszerűen el is megy a kedvem tőlük,ha a szerelmemmel kell csinálni.Egyszerűen az a vágy,ami alapjáraton,gondolatban nagyon is izgat, azt nem kívánom az adott pasival,holott elvileg szeretem és rá kellene a legjobban izgulnom.
2018. jún. 11. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonlóan vagyok. Ha egy kedves, visszafogott lánnyal ismerkedek meg, akivel fagyizunk és kacsákat etetünk a tónál, valahogy nem merek igazán bevadulni az ágyban, mert a romlatlansága miatt ez a kettő valahogy nem fér össze. Félek, hogy megsértődne, vagy valami hasonló és akkor nagyon hülyén érezném magam. :)
2018. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen,valahogy azt érzem,hogy nincs "pofám" megtenni vele és ráadásul nem is kívánom vele,szóval nem az van,hogy amúgy akarnám is.A szeretett személlyel olyan nehéz...
2018. jún. 11. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor én mit mondjak?

A kedvesemmel hosszasan űztük a bdsmet elég keményen fenekelve, dugva. Imádtuk. Aztán a feleségem lett, gyermekem anyja, és amellett, hogy továbbra se lenne ellene kifogásunk egyszerűen nem tudjuk megtenni.... Amikor próbáltuk annyira fals, kényszeredett lett... 😣

2018. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a klubhoz, sok éves házassagunk alatt sem tudta kihozni belőlem az állatot - pedig ott lapul és már nagyon kitörne belőlem.

Lassan több mint fél éve nem engedem magamhoz közel, néha kielégítem de ennyi.

Ettől függetlenül szeretem és nincs nagyon gond más téren.

De szerenék egyszer igazán felizgulni és elmenni szex közben...

Ne hagyd idáig fajulni, ha boldog akaraz lenni.

2018. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös:

eltudom képzelni,milyen kínos az olyan..vagy vicces..

Nálam is van egy-két olyan,ami szerelmi kapcsolatban inkább feszélyezősen jönne le,mintsem szexre csábítva

2018. jún. 11. 17:21
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os:

te vagy a nő?

2018. jún. 11. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 vagyok 34N
2018. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!