Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség a szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség a szerelmes nézés a mindjárt szetduglak nézés kozott?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen. De ha szerelmesen néz valaki, valószínűleg akkor is szívesen "szétdugná" az illetőt. :)
2018. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, nem is kicsi.
2018. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
van, és teljesen egyértelmű melyik melyik.
2018. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem.

De most belegondoltam, hogy azt a nézést látom egy pasiban mint a nagy szerelmem tekintete volt. Aki szerelmes volt belem.

Állítólag ez a pasi is az.

De ugye mindkettő szívesen lefektetett vagyis most a másik meg csak lefektetne

2018. ápr. 14. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Sorry, de nincs. Ha megkívánok valakit, azt csak szeretetteljesen tudom szétdugni is.
2018. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Férfiaknál?! Szerelem,jó vicc..!!
2018. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Van
2018. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 az is ritka,mint a fehér holló
2018. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan nő az életembe, akibe nagyon szerelmes voltam, talán még vagyok is.Sajnos nem jött össze. Talán annyi különbség van, hogy akit csak dugni akarok élesebb, zsiványabb tekintettel nézzek, ravaszan. Akibe szerelmes vagyok pont fordítva, majd kiesik szemem, tág pupilla és figyelem minden mozdulatát. 23F
2018. ápr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs. Nem vagyok alfahím, de legalja sem, az életben már volt kb egy-két kézen megszámolható lány aki nézett rám így.


Az egyik és a másik általában együtt jár nálam, mert olyan kinézetem és viselkedésem van, hogy inkább a kapcsolatot akaró, szeretetre vágyó lányokat vonzom be.

2018. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!