Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy nem számít a nőknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy nem számít a nőknek a méret, ahogyan itt minden pasinak 20 cm a farka. Nem?

Figyelt kérdés

Eddig több lány mondta nekem élőben, hogy a 14 cm körüli farkam kicsi, mint amennyien nem mondtak rá semmit.

És tudom most jönnének a válaszok, hogy "mert olyan lányoknál próbálkozol, akik ilyenek"...

De egyszer nem lehetne valami tényleges választis írni?

Milyenek az "olyan" lányok?! Talán a homlokukra van írva, hogy hogyan is állnak a pénisz méret kérdéshez, csak én nem vettem eddig észre?

Eddig mindenféle külsejű, mindenféle társadalmi osztályból származó lánnyal voltam már.

Volt, hogy diplomás mondta, hogy neki ez kicsi, volt hogy szakmunkás látszólag elégedett volt vele.

De már elég sok lánnyal szexeltem és a lényeg, hogy több mint 50% nem volt megelégedve a méretemmel.


2018. jún. 12. 18:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Undorodok az emberektől...
2018. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%

Sokezer év tapasztalatát összegezte egy Vátsjájana nevű bölcs valamikor jó kétezer évvel ezelőtt egy könyvben, Káma Szútra a címe. Ebben az egyik fejezet az összeillő méretekkel foglalkozik, a férfi és a nő állatokkal van behelyettesítve, a szemléletesség kedvéért. A nő lehet szarvastehén, kanca, vagy elefánttehén, a férfi pedig baknyúl, bika, vagy csődör. Tökéletes közösülésnek az minősül, amikor azonos méretek találkoznak. Ha a férfi mérete nagyobb, pl. bika-szarvastehén, vagy csődör-kanca, azt magas egyesülésnek nevezik, és azok nem tökéletesek, bár jobbak, mint az alacsony egyesülés, amikor baknyúl-kanca, vagy bika-elefánttehén vannak együtt. A két fokozattal eltérő méreteket nagyon magas, illetve nagyon alacsony egyesülésnek nevezik. Egyik sem alkalmas a gyönyör elérésére.

A Káma Szútra szerint emellett még a vágy és az időtartam azok, amelyek ugyanilyen meghatározóak a szeretkezés minőségében, és ezeket is elmagyarázza.

A méreteket firtató fiúk butasága abban van, hogy nem értik, hogy csak a nagyon kicsi méret az, amelyikkel a tökéletes közösülés csak a hozzá hasonló méretű lánnyal valósul meg, a többi mérettel kétféle lánnyal lehetséges a közösülés, de csak az egyikkel tökéletes, a másikkal esetleges! Még egyszer: mindegyik méret a hozzá való mérettel tökéletes, a többivel lehet jó, de nem biztos.

Értelmetlen dolog azt hinni, hogy nagy mérettel minden nő kielégíthető, és persze a fordítottja sem igaz.

A hitelt érdemlő (nem önbevalláson, hanem mérésen alapuló) átlagos méret 13 és fél centi Európában és az USA-ban. Az átlagos mérettel tökéletes, alsó, vagy felső közösülés érhető el. A nagy mérettel ez kettőre szűkül. Szerintem ez nem bonyolult, ennek ellenére minden napra jut 3 kérdező, aki ezt nem éri föl ésszel. (A szeretkezéshez egyébként ész is kell, legalábbis intelligencia, ez rossz hír az ilyen kérdezőknek.)

Amikor a lányok azt mondják, hogy fontosabb, hogy tudd használni, akkor a szeretkezésnek arra a másik két elemére gondolnak, a szenvedélyre és az időtartamra. (Az időtartam sem akkor jó, ha hosszú, ennél bonyolultabb, tessék olvasni!)

2018. jún. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Utolsó: na ja, de mi van akkor, ha a kisfrkú éppen belefut valami gonosz némberbe, aki szétkürtöli a hiányosságát, és onnantól kezdve lehet bármilyen ló, tehén vagy mit tudom én, milyen összeillés, a kutya nem fog ránézni, az hétszentség. Vagy csak ha éppen gúnyolni akarják.
2018. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más , nekem személy szerint olyan 12cm - 20 cm ig jo .
2018. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#23, ezt hogyan kell elképzelni? Én még sohasem olvastam-hallottam hasonlót se FB-on, se mélben, se apróhirdetésben, és falragaszon sem. Te már láttál ilyet: Gipsz Jakabnak ropi a farka, lányok, kerüljétek?

Az én nőim nem ismerték egymást, nem hallottak rólam semmit, és a véleményüket rólam akkor alakították ki, amikor már többször lefeküdtünk. Igen, mert volt olyan is, hogy nem volt tökéletes, de ők tudták, hogy ilyen előfordul, és látták, hogy igyekszem, foglalkozom velük.

Kamaszkoromban megmértem a farkamat: 13/4 cm volt, gondolom, nagyobb azóta sem lett. Azt hittem, ez jó méret, és nem izgultam emiatt. Senki sem kicsinyellette, így használom azóta is, több évtizede.

2018. jún. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!