Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért néznek furcsán a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek furcsán a pasik amikor megtudják, hogy szeretem a láberotikát?

Figyelt kérdés
Volt akinek tetszett de volt aki igen furán nézett rám emiatt. Tényleg fura dolog, hogy izgatnak azok a kényeztetések amit lábbal adok vagy kapok? N
2018. jún. 13. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert lehet h nekik nem fekszik a téma

Olyan pasit keress aki lábfétises

Bár ez a kérdésed után biztos akad jelentkező

N

2018. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezen semmi fura, csak ritka. Legalábbis a nőknél sokkal ritkább, mint a férfiaknál. Nem tudom, hogy másol is így van-e, de ezen az oldalon elég nagy utálatnak van kitéve ez a szexuális tevékenység. Elég csak megnézni egy kérdést ami erről szól és minden második válasz leegyszerűsítve: "fúj, beteges stb". Pedig szerintem igazából nincs ebben semmi olyan ami beteges lenne. Az már más kérdés, hogyha valaki csak ettől tud kielégülni és arra izgul fel, ha büdös. Az már beteges, de ugyanúgy beteges lenne, ha arra izgulna, hogy a punci büdös. Bár az is meglehet, hogy azért tűnik ennyire utált dolognak, mert sok negatív példába futottak bele.


Sajnos nekem is tetszik egy bizonyos formában egy bizonyos szintig.

2018. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Hát nyilván nem sok férfi van, akit feltétlenül ez érdekel, vagy izgat, de szerintem abszolút tolerálható.
2018. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Például ha a kádban fekszel, és valaki megmossa a lábadat gyengéden (lábujjak közé is becsúsztatja a kisujját stb) attól felizgulsz?


Vagy mi is pontosan a láberotika?

2018. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eddig csak faszikkal találkoztam (azokkal is csak itt), akik szeretik, de hát ideje egy nőnek is szeretnie. Én nő fétises vagyok, magyarul a lábaitól kezdve a köldökén keresztül, a hónaljáig, mindenére gerjedek a nőknek ...illetve szeretem minden testrészemet használni, hogy hozzájuk érjek (esetedben pl. a lábujjammal ujjazni valamelyik lyukacskáját, de azt is imádnám, ha bekapná, vagy a melleit dögönyözhetném vele).
2018. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert elkapsz valami gombát mások farkáról. Te amúgy fiú vagy? Hegedüs Dávid
2018. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hu imádom azt a nőt aki szereti a laberotikat.

Írhatnak akik benne lennének.

Nem volnék hálátlan

2018. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mikeXxX ***** válasza:
Érdekes hogy egyre gyakrabban azt hallom hogy nem nyitottak a férfiak ! Hölgyeim ez való igaz ? 38f
2018. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1, Szerintem egyesek azért, mert nem akarják elhinni a dolgot, holott lényegében ő maguk is erre vágynának, de mivel szembesültek azzal, hogy valóban van ilyen nő, így leblokkolnak, persze nem mind...

2, Nekem totál bejönne egy ilyen nő, mert lábfétises vagyok.

2018. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ki ne csókolgatná meg ezeket a lábujjakat? én biztosan
2018. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!