Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miert van az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert van az hogy a szexualitas téma TOP6 kommentelője kivétel nélkül nő?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__toplista


Intelligencia-fölény? Szorgalom? Empátia? Mobilfüggőség? Mi lehet az ok?


Tenyleg kihalasra vagyunk ítélve, mi férfiak?



2018. jún. 13. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Túl sok szabadidő.


A kihaláson meghaltam.

2018. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Az mint férfi, női névvel, akik azért vannak női névvel mert melegek és csak így tudják szivatni vagy egyáltalán szóbaelegyedni más fiúval. Hidd el, azon 6 személy közzűl egyik sem lány.
2018. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg értelmesebb, kulturáltabb, lényegretörőbb hozzászólásokat tudnak elengedni, mint némely férfi, aki mindenáron itt akar lukat keríteni magának.
2018. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Csatlakozom a ketteshez ezek mind férfiak
2018. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

2:

Ravasz csapdát állítottál, mert ha itt most elkezdik bizonygatni hogy márpedig nők, akkor kapják a privatesőt az arcukba rögtön :))


Vannak noies nick alatt futó meleg férfiak, ez tény. De a topkommenterek sztem nagyrészt tenyleg nők. Es nem tinilanyok.

2018. jún. 13. 14:07
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el, kedves #2, ennél nagyobbat nem tévedhettél volna.

Én a benne vagyok a top6-ban, és képzeld, nincs pöts a lábaim között. És nem is volt.

Ha frusztrált vagy, menj el futni, ne itt oszd a nemlétezőt.

2018. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy sikerült eljutni egy internetes oldal szexuális kategóriájának top listájáról arra a következtetésre, hogy a férfiak ki fognak halni, de nagyon elmés!
2018. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy mind nő? Mindegyikkel volt dolgod? :D
2018. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

7:

A következtetés egy logikai folyamat. Azaz nem is tőled vártam, hogy ezt megértsd.

2018. jún. 13. 14:17
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Mert a fiúk fel értékelik a nők válaszát, egymásét meg le.
2018. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!