Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25+ éves férfiak, akiknek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ éves férfiak, akiknek nem volt még barátnője és esetleg szüzek! Ti mit gondoltok, fog ez még változni?

Figyelt kérdés

És tesztek e valamit még az ügy érdekében?


Én 26 leszek, diplomás vagyok, jó munkám van, vagy legalábbis elég jól keresek...

De még a szüleimnél lakok és 29-30 éves koromra tudok elköltözni.

Mehetnék addig is albérletbe, de akkor csak ilyen 34-35 éves koromra lenne meg a saját ház.


Barátnőm még nem volt, nem is szexeltem, de mégcsak soha nem is csókolóztam.


Próbálok tenni ellene, bár már kevesebbet mint régen. Az a baj, hogy a környezetemben nincsenek is nagyon lányok, nők. Sokat dolgozom, hétvégén meg egy újabb egyetemen tanulok. A munkahelyemen csak a főnök nő...


Na és veletek mi a helyzet?


2018. jún. 13. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Miert nem szeded fel akkor a főnököt? 😂

Igazából ha csak ülsz es várod a sült galambot semmi sem fog változni

2018. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1. Tudom, de 18-24 éves korom között nagyon sokat próbálkoztam... Kb. mindennap.

De nem jött össze.

Most néha elmegyek a kollégákkal szórakozóhelyekre és ott próbálkozom valakinél, de nem kellek nekik.

2018. jún. 13. 15:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit változtass a külsődön. Ruha, frizura stb. Egy nőnek fontos az első benyomás. Szerintem itt lehet a hiba.
2018. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen ismerős szitu, két dolgot tehetsz, vagy keresel egy olyan lányt akivel kölcsönösen megszeretitek egymást. Vagy pedig olyan "sex" kapcsolatba mész bele ahol nincs szeretet. Én az előbbit javaslom a fő gond, hogy ebben a korban már elvárja a nők többsége, hogy sexuálisan érett legyél, illetve tapasztalt. De ha nem vagy az sex nélkül nehéz lesz. A legjobb az lenne ha szerelemből sex elnél egy lánnyal, de ha nem leszel senkibe szerelmes úgy egész más élmény lesz. Felmerülhetnek a prostituáltak, ami lehet használni fog, de lehet rontani a helyzeten. Nehéz megmondani. Én a szüzességed elvesztését helyezném az előtérbe. Viszont hogy szerelemből vagy anélkül akarod azt neked kell eldönteni. Lehet soha sem leszel szerelemes és szűz maradsz. Később még nehezebb lesz.
2018. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%
Én bemegyek a munkahelyemre és női kolléga bejön utánam a wc re és leszop. Nincs ebben semmi! Ha jól nézzel ki akkor maguktól is jönnek a nők. Ha meg nem úgy 40 èvesen is szűz maradsz.
2018. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös te mindig itt hazudozol? :d Azért nem sok 39%-os ember írkál az oldalon, te mindenhez hozzászólsz és mindig az történik veled is érdekes, ami a kérdés :D Ha kell 40 éves vagy, ha kell nőnek adod ki magad, ha kell szűznek, ha kell 1000 nőt meghúzó vagánynak...nem unod? :D
2018. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5-ös válasza annyira hihető, mint O. Viktor bármely ígérete....

Mi nők különösen jó érzékekkel vagyunk megáldva

Ha egy pasi tapasztalatlan, görcsöl, esetleg depressziós, félénk, akkor kinézhet akármilyen jól, akkor is lesz benne valami, ami miatt inkább elmenekülök

Én párszor már voltam az első egy-két srácnak, de biztosan tudom, hogy minél tovább vársz vele, annál rosszabb lesz a helyzeted.

Tudod, azt mondják, az embernek arra van ideje, amire csinál magának...

Bocsi, hogy nőneműként beleszóltam a témába

2018. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a baj, hogy igen, elvileg depressziós vagyok, szedek is rá gyógyszert, meg járkálok pszichológushoz meg pszichiáterhez, de kínszenvedés.


Lehet akkor, hogy prostihoz kéne mennem? Lehet, hogy segítene...

Viszont engem nem annyira maga a szexualitás érdekel, persze az is, de szeretném ha kölcsönösen szerthetnénk egymást valakivel.

Csak valamiért nem tudok mélyebb kapcsolatokat kialakítani emberekkel. Nem tudom miért.

Igazából egyetlen egy barátom van aki úgy tényleg jóbarátom és a kapcsolatunk mélyebb mint sok testvér között, 100%-os a bizalom, stb.

És valami ilyesmire vágyom egy lánnyal is, ami gondolom a szexuális vonzalommal együtt a szerelem.

Viszont valahogy nem tudok senkivel azonosulni, olyan furcsa érzésem van egy sima beszélgetésnél is, nem tudok kiigazodni a partneren. Sejtelmem sincs, hogy mire gondolhat, egy rejtély a karaktere, személyisége.

Nem tudok következtetni, hogy mire hogy fog reagálni és ez nem hiszem, hogy normális.

Csak a filmes, könyves, videójátékos karaktereket értem meg kb., de azok gondolom direkt úgy vannak kitalálva.


Szóval visszatérve, a prosti lehet, hogy segítene kicsit önbizalom terén, ezt aláíróm, de én nem szoktam amiatt görcsölni, hogy "jajj szűz vagyok, ha szexelni fogok valakivel akkor majd nem tudom mit kell csinálni és majd nagyon beégek"... Ezt a problémát megoldottam úgy, hogy nem gondolok a következményre csak arra, hogy hogyan jussak el odáig.

Csak hát eddig nem sikerült.

Maga a szüzesség ténye ami ebben a korban ciki, még ha én nem is gondolom így, a lányok, nők biztosan. Ez már akkor jobnan zavar, minthogy bénáznék az első alkalommal, mert nem is feltétlenül hiszem, hogy bénáznék... De mondom erre nem gondolok.

2018. jún. 13. 16:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Kb. 35 felett már nem lesz akkora az inger, addig kell túlélni. Nálam legalábbis így volt.
2018. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen vagyok hasonlóan. De lehet hasonlóan végzem mint te. 26-ra remélem lesz diploma és állás, de egy nőnek sem kellettem eddig. Pedig nem vagyok félős.


Egy felmérés szerint azonban 20-25 éves korig a legtöbb szűz fiúban és általában az iskolázottabbak körében.

Hát mi ezzel pont megjártuk.

2018. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!