Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétises férfiak, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises férfiak, milyen egy szép és vonzó női lábfej?

Figyelt kérdés

Milyennek kell lennie formára?

Milyen ne legyen?

Lakkozott vagy natúr körmöt preferáltok?


Képet is linkelhettek!


2018. jún. 13. 18:54
 1/7 anonim válasza:
Inkább muti meg a tiéd és megmondom szép-e :D
2018. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
riley reid lába amúgy nagyon szép.
2018. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lábfétises, de egy ázsiai lány max. 36-os, ápolt, picit csikis lábfejét és lábujjait szívesen szopogatnám. Felőlem lehet lakkozott a körme, csak ne érezzem az ízét... :)
2018. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, mindenkinek más tetszik. Nekem a nagyobb lábak tetszenek, mezítláb (ne legyen harisnya, magassarkú), natúr (ne legyen festett köröm, bokaperec, gyűrű stb).
2018. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én rajongok a női karatés lábakért, ezért úgy gondolom, hogy a nagy méret a szép, ráncos talpakkal, mindegy, hogy lakkozott-e a köröm, vagy sem. Kb. ilyen:

[link]

2018. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a nagyobb méretűeket kedvelem,ami 40es fölötti. Tiszta és ápolt legyen,ennyi
2018. jún. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Például:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Jó van ami szebb nyilván a lábad formáját nem tudod megváltoztatni inkább az a fontos mit tudsz kihozni belőle és simán lehet szexi.

2018. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!