Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, miért szeretitek sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, miért szeretitek sokan az anális szexet? Mi vonz benne? Nem taszító egy kicsit, hogy oda rakod be a brét ahonnan a sok csúnya dolog jön ki? :D

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
aki anal szexel az ferfival is tud analszexelni, ezert az analszexelok latens melegek
2018. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
1. Aki lány szájába rakja az férfi szájába is tudja szóval látens meleg?
2018. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Fura de az hogy bedugjam a farkam az nem vonz, ellenben imádom kinyalni a csajok popsiját is.
2018. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Mert az anál egy teljesen más kapcsolat a két fél közt mint a normál közösülés. Hogy mire gondolok? Hogy nekem miért jelent mást az anál mint a hagyományos szex?

Az anált nem lehet csak úgy azonnal csinálni..szükséges hosszú előjáték, izgatás, tágítás.. és ez mind mind sok sok előjáték, ami önmagában már nagyon izgató. Aztán.. ott van még a bizalmi kérdés, nyilván sokkal könnyebben tudok fájdalmat okozni ha nem vagyok kellőképpen figyelmes, ezért ha egy nő engedi hogy ott is kényeztessem akkor az számomra megtiszteltetés, úgymond egy újabb lépcső az ő bizalmát illetően, hiszen anális szex közben még inkább kiszolgáltatott lesz számomra, viszont ő megbízik annyira bennem, hogy mégis átadja magát, ez pedig óriási dopping.

Fizikálisan más érzés! A fenék, szűkebb és forróbb.. nem jobb mint a punci, hanem MÁS!


Továbbá vonzó, hogy egy nagyon ici-pici lyuk, és abba mégis befér a farkam.. :D tudom ez iszonyat bután hangzik.. de valamiért mégis doppingol.


Hogy jött ki onnét csúnya dolog? Hát igen. Ez természetes. Viszont egy romantikus csók közepette sem az jut eszembe, hogy a nő akit éppen szenvedéllyel csókolok valamikor a romlott túró rudit öklendezte fel és hányta ki a száján keresztül..ugyan már! Lehet pl beöntést adni, ami javában csökkenti a "baleset" kockázatát, és igazából előjátéknak is izgalmas lehet:)


És végül.. anális szex közben kicsit intenzívebbnek érzem a nőt, ezt úgy értem, hogy sokkal inkább a nő egészét érzem szex közben, valahogy jobban átadja a rezgéseket, szóval egyszerűen jobban olvashatók a jelek, mintha érzékenyebb lenne maga az egész nő, és jobban összeforrnánk. Vagyis sokkal szenvedélyesebb, lassabb az egész aktus, több az apró pici jel/jelzés.. na meg hiába kívánom iszonyatosan, tudom hogy be kell érnem lassú lökésekkel s nem vadulhatok eszetlenül..ráadás rengeteg olyan póz van ami mondjuk punciba való hatoláshoz kevésbé ideális, és emiatt egyszerűen változatosabb a szex..


A fájdalomról már nem is beszélve.. engem pl izgat a kéjes fájdalom, nyilván nem a nyers üvöltés és a sérülés. Csupán arra gondolok mikor élvezet és fájdalom határán egyensúlyozva a nő a szája szélébe harap..


na meg +1 pont az anál mellett.. a nő is csinálhatja nekem, ami azért baromi izgi, a szerepcsere néha király dolog, ki ne szeretne a másik bőrébe bújni egy kicsit?!:)


27F

2018. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó annyit hozzátennék

Hogy a beöntésel csak a bélflorát teszitek tönkre mert a “jó bacikat “ is ki mossátok az meg hosszútávon nem tesz jót

24N

2018. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Engem kifejezetten taszít, még nézni is rossz. Sokkal jobban izgat, hogy a nő élvezze a szexet, azt meg análnál nem fogja, főleg az én esetemben...
2018. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Igen tudok róla, és ezzel nem is vitázom.

(Bár azért vannak tisztítókúrák amiknek pl a beöntés az alapja, de az más tészta.)


Azt viszont nem írtam a válaszomba, hogy attól is különös az anális szex, hogy ritkán csináljuk.

2018. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem taszító... Nekem se esne jól, ha seggberaknának. Az maradjon csak mindenkinek kijárat.
2018. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
A szátokkal meg hányni szoktatok. Nem undorító ott csókolózni, ahol a hányás szokott kijönni?
2018. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) De szerintem a száj az teljesen más, mert hányni elég ritkán hánysz, meg a szádat minden este tisztítod fogmosással, és nap közben is iszol sok vizet.
2018. jún. 13. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!