Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ritka, akinek bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka, akinek bejön ez a fétis?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy bejön a védekezés nélküli szex. Akár egyéjszakásnál, akár szexkapcsolatban teljesen beindít, ha a lány leakarja venni a gumit vagy használni sem akarja és nem szed tablettát.

Egyéjszakásban még ilyenbe még nem botlottam, szexkapcsolat terén is eddig egy lány ment bele.

Szerintetek mekkora esélyem van ilyen lányba botlani?



2018. jún. 14. 00:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#10: De. Igazából pont ez az izgalom és a dolog tiltottsága ad egy euforikus és intim pluszt a dologhoz.
2018. jún. 14. 01:37
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
DE ha lesz így több gyereked, eltartod majd őket?
2018. jún. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12: Ha a lány nem akarja elvetetni, akkor igen.
2018. jún. 14. 01:41
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy van ebben valami izgató, az biztos, de én tutira félnék attól, hogy teherbe ejtek egy-két nőt.
2018. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért durva, hogy nem igazán a kérdésre válaszolnak páran. Szerintem maga a dolog izgató lehet sokaknak, viszont a veszély miatt talán nem mennének bele csak eléggé kevesen. A gondolat engem is izgat, de ott a veszély, ami miatt inkább nem.
2018. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15 pont mint a fityisz a 2/3-adával 😂

Mindent kiforgat és terel

2018. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem sikerült megszakítással babát csinálni, se a baráti társaságomnak, egyetlen kivétellel: ő bevallottan nem húzta ki időben. Ennyi. Azért van ennyire rossz híre a megszakításnak mert pár hónap múltán sokkal könnyebb azt mondani, hogy időben kihúztam, mintsem bevallani, hogy voltam olyan kretén hogy egy kis plusz élvezetért lőttem egy kicsit a csajba is.
2018. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, engem is izgat ez. Igazából az sem zavarna, ha 2-3 nőnek is gyereket csinálnék.
2018. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy normális nő ebbe nem megy bele. Találj egy olyat, akit szeretsz, vedd el, és akkor csinálhatjátok, bár annyi gyerek lesz, hogy el sem férnek majd a lakásban.
2018. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!