Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Kinek jönnek be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinek jönnek be a latex, lakk, bőr anyagú fehérneműk és kiegészítők? Gáz, ha engem, mint férfit nagyon beindít? Sajnos nem találkozok ilyen nőkkel, akinek ez bejön.

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Személy szerint engem nem vonz de ha a barátomat beindítaná szívesen felvenném. :)
2017. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Nem indít be. Nálam alapvető a kényelem és báj kombója, és itt nincs kényelem, szerintem. Persze egy-egy szex erejéig én is felvenném, ha erre kérne a barátom, de nem hordanék ilyet.

Nem gáz, ha izgat.

2017. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bejön de nem izgulok fel rá. Simán fel veszem ha Párom kérné
2017. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy transzlány vagyok,Latex és lakk rajongó.


Nemrég rendeltem egy fényes latex szerű fekete leggingset,imádom.


Csak most le kell adnom kb. 3 kilót mert M-es a leggings és még nem teljesen jó rám. :)


Mindig olyan kapcsit szerettem volna ahol a másik fél imádja a fényes,feszes latex/lakk/pvc stb. leggingseket és egész testet befedő catsuitokat.


Sajnos eddig nem találtam magam mellé senkit aki ilyen. :((

2021. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőknek sajnos túl alacsony a fétis ingerük. Nem annyira vizuálisak és éfzékenyek mint mi. Sokan nem is értik hogy van ez, tök bénák szerintem. Tegyük fel egy pasi tetszik nekik és annyi eszük sincs hogy randi után elkérjék a boxerét vagy ingét hogy otthon is érezze. Brrr.
2022. jan. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!