Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben a kategóriában azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában azért van mindenkinek min.16-17-es vastag pénisze, mert a szexmániás, nagyfarkú pasik (és barátnőik) járnak ide és a hozzám hasonló gátlásos kisfarkúak pedig csendben maradnak?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy mind az anotalk-on, mind pedig a gyk ezen kategóriájában alig van olyan pasi, akinek vékony (<4 cm) és kicsi (<16) lenne a szerszáma. Az a legdurvább, hogy a csajok is olyanokat írogatnak ide, hogy "pasim 15-16 cm kerületű vastag farkára kicsi xy gumi"/" egy idő után megszokom és nagyon élvezem a 21 centis péniszét is"/"magas pasijaimnak kivétel nélkül nagy farka volt" stb. És ezek szinte biztosan nem kamuk, hiszen azon csajoktól - akik ezeket írják - rendszeresen kapok egy-egy selfit igazolásképpen. Anotalkon pedig magamat csajnak kiadva is sokszor megbizonyosodok arról, hogy rengeteg pasinak van +18-as pénisze, mert sokszor egymás után küldtek nekem a farkukról képet, hogy elhiggyem nem kamuznak.

Most 2 kérdés merülhet fel:

* Vagy a 13-15 centis hivatalos pénisz átlagméret egy nagy kamu átverés és valójában ennél nagyobb egy átlag pasinak (mondjuk 16-17 körül).

* Vagy pedig a szexmániás nagyfarkú pasik és hedonista/nimfomán csajok gyűlnek itt rendszeresen össze. Elvégre egy hozzám hasonló 3.5 cm vékony farkú pasi miért rombolná szándékosan az énképét ilyen kérdések olvasásával? (akik amúgy sem élnek intenzív szexuális életet)



2018. jún. 14. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

A pénisz méret átlaga a világban: 13.12 cm +- 1.6 cm!

És ebben a felmérésben több afrikai férfi méretét mérték meg, mint ázsiait!!!

Nyilván ez egy átlag, ennél lehet nagyobb és kisebb is, de az ritkább. Az hogy itt mindenkinek 20 centi körül van azt nem kell elhinni! Pár napja kérdetem egy fiútól képet mert azt írta hogy az övé 18-19 centi hosszú. A képen a pénisze mellett volt egy tárgy (nem akarom leírni h pontosan milyen tárgy volt mellette, mert nem akarom h magára ismerjen). Én itthon a merev péniszem mellé raktam azt a tárgyat, pontosan ugyan úgy ahogyan ő. És az én péniszem mereven 14 centi, és kb 1 centivel volt lejebb az enyém, mint az ő állítólagos 18-19 centise. Tehát kb 15 centise volt, max 16. Tehát itt nem kell elhinni hogy mindenkinem nagy van!


Az átlagos kerület:11.66 cm

Átmérő: 3.5-4 cm között

Lankadtan (szobahőmérdékleten):8-9 cm körül

2018. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Mindenki 1-2 centivel feljebb hazudja, és így az átlagos 13 rögtön 15 cm lesz. Ráadásul az sem mindegy, honnan méri, melyik oldalról, és erre nincs semmiféle "standard", hogy honnan kell.

2. A kérdezők körében nem, de úgy gondolom, hogy a válaszolók között lehetnek többségben a nagyobb méretekkel megáldott férfiak, mivel ez a szexuális kategória, ahol nyilván (normális esetben) az kommentel, akinek van némi tapasztalata, a nagyobb farkúaknak meg nagyobb az önbecsülése, önbizalma, így lehet, hogy több partnerük is volt, és lelkesebben osztják a tanácsokat.

3. Elég sok olyan tesz fel kérdést, akinek túl kicsi, "természetesen nem volt barátnője", "ki sem tudná elégíteni", "lányok, titeket izgat a kis pénisz" stb.

2018. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Az átlag lóerő autókban meg 160le, de ezerszer jobb egy 400 lovassal csapatni. Na így van ez a farokkal is. Inkább nagyobb legyen mint kisebb.
2018. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Ezt a 13 cm-s átlagot felejtsétek már el.

"brit tudósok megállapították" :D

Aztán később azt állapították meg hogy nem 13, hanem 16.


[link]

2018. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Attól függetlenül, hogy a Sun kb. Blikk színvonal, én is azt gondolom, hogy óriási összeesküvés szemtanúi vagyunk és sok 14-16 centis kisfarkú joggal aggódik (köztük én is). A UK-ban is csak azért lehet 16 körüli az átlag, mert a sok mélynövésű kisp***ű indiai/pakisztáni lehúzza, szóval nálunk bőven megvan a 17-18-as átlag.
2018. jún. 14. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15-16 cm reális átlagnak. Mivel ez egy normál eloszlást mutat, így a 13-14 cm és a 17-18 cm is elég gyakori méretek. Most nyilván akinek 10-15 cm, az nem nagyon fog neked képet küldözgetni róla. Akinek meg 16-21 van, magabiztisabb ezáltal, többet mutogatja, jobban bele mer menni szexkapcsolatba stb szóval az ilyen méretek jobban szem előtt vannak.
2018. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
nyíhihihihi törölték a kérdésedet nyíhihhii törölték a profilodat is:DDD
2018. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ehhez a kérdéshez 2 válaszom is van.

Az első, egy adott viselkedési formához kapcsolódó társaság válasza:

Nem a méret a lényeg, csak jó nagy legyen.

A második, a valósághoz közelebb álló és szintén azzal kezdődik, hogy nem a méret a lényeg...

, hanem az, hogyan használják a játékban résztvevő fiúk, lányok. Igen, a lányokon is múlik.

Történet is van hozzá Miskolczi Miklós könyvéből, a nyolcvanas évekből.

Unott házaspár feleség panaszkodik, hogy a férjének kicsi a farka. A pasi félrekefél, a barátnő lelkendezik, hogy méretes farka van a barátjának.

Erről ennyit.

2019. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!