Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van már valakinek tapasztalata...

Van már valakinek tapasztalata az új Shimano Medium Baitrunner XTB LC nyeletőfékes orsóval kapcsolatban? Vagy esetleg hasonló kategoriában mit ajánlatok 4.2 LC feeder botra?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én két db Shimano ultegra 5500 xtd-t használok, bár nem nyúzom régóta, de eddig rendben vannak. Szerintem ezek az első (gyors) fékes orsók sokkal jobban illenek feederre, mint a hátsó nyeletős Baitrunnerek. Ezek az utóbbiak a bojlis botokra lettek kitalálva, az önakasztós szerelékek, és az alvás közben "horgászás" végett. Namármost ha Te hozzám hasonlóan konzervatívan csúszó szereléket használsz, figyeled a kapást és megakasztod a halat, illetve meg tudod oldani, hogy kilazítod az első féket amíg mondjuk szereled a másik botot akkor válaszd nyugodtan az xtd-t, már csak azért is mert 60 grammal könnyebb, és aluminium házas.Ha viszont úgy használod a feedert, mint a bojlis készséget, tehát önakasztós szerelék, elektromos kapásjelző, kutyafüle akkor az xt-7-es (műanyag) xtb lc a Te orsód. Viszont én műanyag orsóért sosem adnék ennyi pénzt, illetve semennyit sem.
2018. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az Ultegra XT-D is XT7 vagyis műanyag házas.
2019. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!