Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki lányokat nem érdekel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki lányokat nem érdekel az anál szex, azok legalább a feneküket engedik hogy nyalják?

Figyelt kérdés

A borotvált, tiszta és mosott feneküket.


Legtöbbször azt vettem észre hogy igen, de azért kíváncsi vagyok. Amikor puncinyaláskor áttéved oda az ember nyelve.


2018. jún. 14. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha bármilyen pasas csak arra gondol, hogy véletlenül odatéved akár csak egy ujja az ánuszomhoz, rögtön és azonnal otthagyom a búbánatba.

Az számomra nem erogén zóna.

Undorral tölt el még csak a gondolata is, bármilyen hozzá kapcsolódó szexuális eseménynek.

2018. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi mentálisan félresiklott, internetes retard ember van a földön :(
2018. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Szívemből szóltál, első!!
2018. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem engedem. Mert nem izgat fel. Ennyiből a bal bokámat is nyalogathatná azzal is ugyan ennyi hatást érne el.
2018. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Barátnőm nem anál párti, de popsinyalás mehet, nála az bizony erogén zóna. Baromira élvezi, és én is. Nincs behatolás, csak nyalás. Punci izgatással jól kombinálva baromit nagyot élvez.
2018. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Én engedem mindig nyalásnál és néha az anált is megengedem.
2018. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyunk egyformák. Engedném, de a külsős kézzel izgatást is (nem bedugni az ujjat,csak ott masszírozni)
2018. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem, semmit sem engedek. Szerencsére párom sem akarja ezt.
2018. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

78% egy igazi főnyeremény lehet.

Kb másról nem szólnak a hozzászólásai, csak hogy így még úgy elküldené a palit.

Szerintem nincs is kit, aztán ide jár fantáziálni.

2018. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
bókádat persze.. :D anatómia kedves! iszonyatosan sok idegvégződés található az ánuszban amit ha stimulálna akkor sokkal intenzívebb érzést nyújt mint ha pl a bokád nyalná.. csupán egy korlát van ami miatt !te! nem élvezed, mégpedig a legnagyobb nemi szerved: az agy.
2018. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!