Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítottam egy excsajommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy excsajommal évek óta, de miért kattanok még mindíg rá?

Figyelt kérdés

Már évek óta szakított velem akkor. Már nem is volt sex köztünk de rá 1 évre már rendesen kattogtam utána kivel, hogyan stb.... és kívántam, pedig volt csajom meg van is jobban is néz ki nála és mégis..


Rendesen áll.. ha a régi fotóit nézegetem



2018. jún. 14. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen, talán a szexuális kisugárzása volt rád ilyen hatással. :D Privátban mutatsz képet róla?
2018. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet h mégsem zártak le teljesen

Vagy lehet izgatja a tudat h étel kekszelj

24N

2018. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen kíváncsi lennék hogy sexelhet nagyon tudott cumizni is
2018. jún. 14. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát nem is szexeltetek egyszer se csak leszopott meg ilyesmi? Bánod hogy egyszer sem húztad meg?
2018. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De kúrtunk is persze csak akkoriba más lányra izgultam be és elkalandoztam, bár soha nem tudta meg de sejtette igy szakitottunk,
2018. jún. 15. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Még a 80'-as években éltem együtt egy nálam 12 évvel idősebb szexmániás asszonykával,de még mindig ő tud lázba hozni ha ki akarom verni... Úgyhogy fingom sincs...
2018. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!