Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szerint az átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint az átlagos péniszméret 13-15 cm! Mit szóltok ehhez? Mivel magyaráznátok ezt?

Figyelt kérdés

[link]

Eddig is tudtam, hogy ordinálé csalás folyik és tömegek százmillióit akarják hitegetni kamu statisztikai adatokkal, hogy a kisfarkú férfiak (pl. én) ne kövessenek el tömeges öngyilkosságokat, de nem lehetett tovább titkolni az igazságot. Eddig is sejtettem, mert sportoltam és rendszeresen láttam a csapattársaimat álló farokkal (ugye a meccs utáni tesztoszteron és

a forró víz miatt) zuhanyozni, szóval gondoltam, hogy nem igaz ez az átlag péniszméretről szóló mende-monda. A cikk amúgy nem kicsit cinikus. A férfiak számára mégis mi a jó hír abban, hogy egyre nagyobb az átlag péniszméret?



2018. jún. 14. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem kattintottam rá a linkedre de nem is akarom.

Igen, kicsi a farkad. Most már megölheted magad.

Ekkora szerencsétlen nyomit bmeg mint akik itt vannak gyakorin és sajnáltatják magukat...Nem írom le kétszázadjára hogy miért beszéltek hülyeségeket. Nézzétek vissza a többi 6 millió kicsi a péniszem kérdést....

Komolyan mondom...

Kihaltak az értelmes férfiak??

2018. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

Csak éppen az elmúlt 6 millió kérdésekre, csak álszent hazudozók válaszoltak! Pontosan tudom, hogy a nagy pénisz izgató, mivel én is a szűk puncit szeretem. Sokkal kevésbé izgató egy tág punci. Az máskérdés, hogyha szeretem a gazdáját, akkor elfogadom, no de éppen ez a lényeg, hogy sok férfinek nem tetszik, hogy csak elfogadják, de közben a szemébe hazudják, hogyminden rendben van vele...


A passzív melegek is a nagy farkakat szeretik, ami sokmindent elárúl.

2018. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is átlagos a farkam, 14-15 cm és eddig senki nem panaszkodott akivel ágyba kerültem.
2018. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez hülyeség amit azon az oldalon írnak, hogy az óvszerméret miatt gondolják azt hogy hosszabb lett az átlag pénisz. Mert az óvszernél a hossz az nem lényeg, hanem csak az átmérő! Akkor hogy jöttek rá az óvszerméretből???
2018. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pomazi73 ***** válasza:
43%
Első válaszoló. Igen kihaltak mert kicsi a farkuk. És a nők sugallják H a nagyobb jobb
2018. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Bakker, nem unjátok még ezt az átlag-kicsi-nagy-közepes-vékony-vastag pénisz mizériát?

Nem attól leszel a nők kedvence, hogy félméteres lőcs van alattad, hanem attól, ahogyan viselkedsz egy nővel, amilyen a kisugárzásod, a modorod, stb, de ezt már negyennyolc a kilencvenötödikenszer leírtuk...😉

2018. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is becsaptak téged. Átlag alatti farkad van. Még ilyet. És van egy rosszhírem még a számodra: a Mikulás sem létezik.
2018. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
De ettől még ugyanúgy hazugság marad. Én nem kapcsolatot akarok hanembdugni, de ahhoz meg nem elég a 13.
2018. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

18 alatt ne is próbálkozzatok mert felesleges megaláztatni magad.

Majd megoldom én a nők hiányát.

2018. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Pedig egy atlagos meret teljesen oke. Lattam mar nagyon kicsit is, de az nem itt kezdodik... gyakorlatilag akkora penisze volt a sracnak, mint egy normal ferfi mutatoujj. Vastagsagra es hosszra is. Az mar tenyleg durva kategoria. De szexeltem mar nagyon nagy, vastag peniszu ferfival is, es egyaltalan nem volt jo! Latvanyra nyilvan izgato, de amikor beteszi es faj, feszit, szur, hiaba csuszik normalisan... nem beszelve arrol, hogy utana ket napig nem tudsz ulni, mert sajog a puncid... Higyjetek mar el, hogy nem jo a hatalmas phasz! 14-18 kozott idealis teljesen, de a 18 mar nagy, mondom ezt mint NO. 20-22 mar csak latvanyra jo, konnyu vele fajdalmat okozni, pedig en is imadom, ha tovig betoljak, de ekkoraval ez mar nem kellemes sajnos. Baromira tud fajni, ha a mehszajadat bokodik.
2018. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!