Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lesznek attól a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek attól a nők idegesek, ha egy prostival nem is kezdek ki, nem is flörtölök, csak sziműlán emberként beszélek róla és nem ítélkezem?

Figyelt kérdés
Lakásos prostiról van szó...

2018. jún. 15. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mikyen nők lesznek idegesek ettől?
2018. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Konkurencia. Még akkor is, ha prosti. A megkeseredett nők utálják az olyan nőket, akikkel szeretnek szexelni a férfiak és általában mindent és mindenkit utálnak, amit a férfiak szeretnek. Amolyan női logika.

Ha a nőt meg akarod érteni, akkor elég ha evolúciósan érted a dolgokat, 99%-ban úgy van.

2018. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mert itt tart a társadalom, hogy akibe tudunk abba belerúgunk.. elszomorító de sajnos ez egy nagyon jó példa erre.


egyébként sok dolog állhat emögött..

ugye gyakran mondják, hogy ez a könnyebb út és emiatt ezt nem tudják elfogadni.

csak hát okok és okozatok vannak, amik nélkül nagyon bátor és egyben iszonyatosan buta dolog ítélkezni.

másrészt ő éli a saját életét tehát ő felelős a döntéseiért.. még az is lehet, hogy pénzt keres és élvezi is..

az, hogy vannak prostik kötve hiszem, hogy közvetetten befolyásolná a nők megítélést. azt viszonyt gyanítom, hogy sok nő erre asszociál amikor ezt a témát boncolgatja az ember.


pedig.. igazából aki ítélkezés mentesen tud másokról beszélni az egy nagyon intelligens és példamutató ember! becsülni kellene az ilyet nem pedig lehurrogni.. persze ha szembesítenék a károgókat és elutasítókat azzal, hogy az általuk emlegetett könnyebb út a kommunikációban éppen a gyűlölet és elutasítás.. sajnos az embereknek nincsenek jó tanítóik, pedig volna hová fejlődni!

2018. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bence_ ***** válasza:
82%

Konkurenciát látják benne.

Önbizalom hiányosak.

2018. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Még olyan nők is néha kikelnek magukból, ha valami olyasmit mondok amiből az derül ki, hogy nem ítélek el valaki ismeretlent, csak azért mert prosti, akiknél amúgy semmi esélyem se lenne...

Szóval nem hiszem, hogy konkurencia.


Én tisztelem, szeretem a nőket, de a férfiak valamiért mindig elfogadóbbak... Légalábbis a tapasztalataim szerint.

2018. jún. 15. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem leszek ideges tőle. Joga van ahhoz hogy véleménye legyen. Nekem meg ahhoz hogy kizárjam mint lehetséges társat a jövőben mindenféle idegesség és harag nélkül! 😂 Haverság oké de több nem lesz.
2018. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6. Komolyan azért nem lehet több haverságnál egy pasival, mert nem ítélkezik a prostik felett? (nem veszi igénybe a szolgáltatást)
2018. jún. 15. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Mint említettem nincs azzal semmi baj ha így gondolkozik, nem leszek ideges tőle de másmilyen beállítottságú társra van szükségem.
2018. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6/8 válaszoló hihetetlen vagy! komolyan nem hiszek a szememnek mikor ilyeneket olvasok..

jól írod kérdező, néha a férfiak elfogadóbbak.. sok nőben sajnos jelen van a makacs görcsös elítélés indulatossága.. vagy nem is tudom, hogyan kellene ezt jól megfogalmazni, de mintha valamit feketének képzelnének el és azt akkor is feketének fogják látni mondani kiáltani miközben az már kék.. egyszerűen hihetetlen, hogy szociális érzékenység vagy intelligencia mellőzésére van szüksége egy nőnek. mondván nem idegesíti fel magát? MICSODA??? érthetetlen! komolyan.. nem értem, hitetlenkedek, ámulok és csalódok egyre többet egyre többször!


Komolyan 6/8 mit vársz attól a férfitól párodként aki ítélkezik mások felett? Téged is meg fog ítélni ok nélkül.. akkor is azt gondolod majd, hogy jogosan szolgálsz rá az ítéletére, mint most az örömlány aki felett ítélkezik?


De te lány! A vélemény.. az nem ítélet.. illetve nem feltétlen ítélet!


Mintha fordított világban élne az "átlag"..

2018. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem lennék ideges hisz Ő is ember!

Valószínűleg azért mert anno párjuk félre ment egy prostival

Össze szedett valami nemi bajt és haza vitte nekik

Vagy szimplán prostira b...szta el a közös bevétel nagy részét

Meg valljuk be a Nők szemében egy prosti olyan mint a Pasik szemében egy léhűtő munka kerülő koszos alkoholista csöves fockó”



Egyéni dolgod,hogy Jársz e hozzá vagy Nem

Ha egy csaj meg tudja h voltál prostinál akkor Nem a miértre lesz kiváncsi h hanem arra hogy Védekeztél e normálisan illetve azóta nem derült e ki hogy nemi bajod van!

Hidd el jobban fél a legtöbb csaj h egy prosti után kap el valamit mint egy buli alkalmával a mosdóba egy rabdom fickótól aki falhoz nyomja Őket és a sietség hevében el marad az óvszer!

Ne kérdezzd Én se értem a logikát

Meg a prostihoz járást egybe kötik azzal a tulajdonsággal hogy egy Nő faló hűtlen féreg vagy!

Kb Most ezek jutottak eszembe

Az esetleges helyesírási hibákért Bocsi

24N

2018. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!