Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek ne tudnék másra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek ne tudnék másra csak a szexre gondolni? Az meleg barátom nem érti meg hogy felnőtt emberként nem vonzódok szexuálisan a ahhoz a mese szereplőhöz - ne is ember- akire rá vagyok kattanva. Szerinte ez egy beteges szexuális vonzódás.

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Nehezen, de tudnak. :)

Meleg vagyok, én is bírom a "meséket" (animés vagyok) és elismerem, hogy egy-két rajzolt sráccal tudnék mit kezdeni ha élnének, de ettől még eszembe nem jutna szexuális értelemben férfiként gondolni rájuk. Ez szimpla álmodozás, fantázia stb. amíg nem akadályoz az életben, addig semmi beteges nincs benne.

2015. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézek animéket. És nincs ilyen vonzódásom.

De pl. néztem a Madagaszkárt, Mulant, stb.


Szexen kívül sok minden másra is tudok gondolni.

2015. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De, tudunk másra is gondolni, emellett pedig szerintem azért egynéhány karaktert eléggé vonzóra képesek megalkotni az animálók. Főleg, ha valós személyről mintázták. Sőt, igazából nem is látom a különbséget attól, ha valaki egy elérhetetlen személyre gondol, vagy valamit fantáziál. Mármint, mindkettő csak a képzeletben létezik, akkor már nem mindegy, hogy egy rajzolt karakter, aki lehet tökéletesen perfekt?
2015. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!