Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Van még olyan rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van még olyan rajtam kivül, aki a szüzességét olyan valakivel veszitette el, aki nem is tudta, hogy még szüzek vagytok, és hogy utolag sem volt bátorságotok elmondani? És rövidke kapcsolatban is voltatok

Figyelt kérdés

Jártam egy lánnyal aki előtt kellemetlen volt bevallani, hogy még szüz vagyok, mert tudtam, hogy ő nem az. És meg is történt a dolog, de utolag soha nem mondtam el neki. Azota már több lánnyal is volt dolgom, és már eltelt 3-4 év, még is gyakran eszembe jut és gáznak tartom.

20/F



2018. jún. 15. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 voltam, de utána elmondtam neki, de nem érdekelte különösebben.

32/F

2018. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nincs még egy olyan mint te. Minden normális ember számára a kommunikáció és az őszinteség egy párkapcsolatban alap. Az ilyen titkolózások, sosem sülnek el jól hosszútávon, bármiről is legyen konkrétan szó.


Ha idővel kiderül hogy titkolóztál, majd a lány elkezd gondolkodni hogy vajon miben nem voltál még vele őszinte és elhidegül tőled, akkor megint idejösz rinyálni a gyakorira, mert nem tudo mi lett a barétnőddel hogy le se xarja a fejed.. De az eszedbe sem fog jutni, hogy már az elején te baxtad el...

2018. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tisztázuk, röpke kapcsolat volt. És már régota nem járunk kedves válaszolo
2018. jún. 15. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, mikor kérdezte azt mondtam már nem vagyok az, pedig az voltam, ennek ellenére nagyon jó volt vele az első is, majdnem 3 hónapig összejártunk
2018. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!