Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tanácsos viselkedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanácsos viselkedni a fiatalabb pasival, dominansan, vagy hagyni h ö ” vezessen ” a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi a szereposztás? Hogyan lehet csinalni , h ne anyukakent viselkedjunk?

2018. jún. 10. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Dominánsan. Ha dominálni szeretne, akkor egy kiscsajt fektetne, nem egy milfet.
2018. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dominansabban hiszen te tapasztaltabb vagy es valahol ezt ő is elismeri es várja is!!
2018. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom h a pasikat nem kell kiherelni !
2018. jún. 10. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Qrva jól nézhetsz ki, merthogy nem az eszedért van oda a csávó, az biztos:D
2018. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3:

Tessék?

2018. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ilyenkor, ha kicsit kézbe veszed az irányítást. Nem kell túl dominánsnak sem lenni, de egy fiatalabb pasi kicsit zavarban fog lenni az elején, és ilyenkor nem jön jól a határozatlanság. Ha pedig már egy ideje együtt vagytok, lassan kialakul majd.
2018. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a nagyon vad és domináns csajokat is, akik akár kicsit szadizni is tudnak. De nem mellékes, hogy szeretem én is visszaadni nekik a gyönyör csodás perceit :) Bp 26/f
2018. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok , hát élvezd ezt a szadiztatást , én tutti nem szeretem
2018. jún. 11. 10:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Először is, a szexuális és a párkapcsolati dominanciának a világon semmi köze egymáshoz. Ha a kapcsolatra vonatkozik a kérdésed, ez akkor is személyfüggő. Engem spec nem érdekel, ki mit csinál, mindenki saját magáért, vagyis én nem mondom meg senkinek, hogy viselkedjen velem, az életben, stb, nem anyáskodok se idősebbel, se fiatalabbal, viszont a te helyzeted csak te ismered. Szerintem amúgy anyáskodni nagyon gáz egy ilyen helyzetben. Akkor még gázosabb, ha a fiatalabb pasi konkrétan igényli is ezt. Az már elég beteges.
2018. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!