Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen végre összejöttem egy olyan lánnyal akit mindig is kerestem azonban most lett számomra világos hogy az átkozott fétis miatt nem tudok eléggé felizgulni a nőre. Utálom ezt az egész fétis dolgot,szeretnék megszabadulni tőle és teljes életet élni. Nagyon jó minden és elég erős érzelmek vannak közöttünk de félek hogy ezért fog tönkre menni. Szerintetek van valami megoldás, vagy vége és örökre egyedül maradok? 26/f

2018. jún. 16. 09:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha lehetne kigyógyulnék de szerintem nem lehet. Állni áll nekem is, de csak úgy ha inger éri a péniszt, és el is tudok élvezni de nehezen meg nem is olyan. Próbálom rávenni a hölgyet hogy építsük be valahogy a szexbe ezeket. Szar dolog ez a fétis, de az biztos hogy ha elfogadja és nincs ellenére akkor mindent megteszek a boldogságáért.
2018. jún. 17. 11:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem
2018. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!