Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopas utan állkapocs fájdalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopas utan állkapocs fájdalom?

Figyelt kérdés

Mostanában valamit rosszul csinalhatok meg szopas utan par órával pl ragasnal tokre rossz erzes van ott egesz a halantekomnal. Rossz lehet a technikam?

Hogyan kell ezt ugy csinalni hogy ne fajjon utána? Regebben nem volt igy.



2018. jún. 16. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél annyira mohó, kislány! 😂
2018. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat igen en mondjuk eleg sokat csinalom mert nagyon szeretem. De valaki mondhatna tippeket :D
2018. jún. 16. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Pihentesd az àllkapcsod, add át nekem a pasit.
2018. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több kézi és nyelv munka.
2018. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Én is elég sokat csinálom a páromnak, eleinte nekem is fájt de aztán bele jöttem és gondolom az ott lévő izmaim is elfogadták sorsunkat és erősödtek 😃 szóval idővel elmúlik csak ne hagyd abba. Nekem egy nap kiesés után megint fájt mivel ugye addig pihentek. Bele jössz csajszi csak idő kell 😉
2018. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez a baj... Mert en mar 5honapja csinalom de 1hetes kihagyasokkal :Dd ahh na mindegy semmi sem tantorit el :P

Amugy fiuk ne irjatok privit mert en csak a baratomra vágyom.

Uccso valaszolo: koszi a biztatast, ha esetleg van vmi jo tipped irhatsz :))

2018. jún. 16. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szopd a farok jobbik végét akkor nem fog fájni...
2018. jún. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!