Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a vadállatok a legvonzób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a vadállatok a legvonzóbbak?

Figyelt kérdés

Eszméletlen módon elvesztem a fejemet, ha bekerül a látóterembe egy nagydarab, erős, testes férfi. Az a típus, aki inkább állatnak néz ki. Bármi cél és haszon nélkül is képes vagyok megk*ratni magamat. Fiatalabb koromban ez jellemzőbb volt, azóta már igyekszem visszafogni az ösztöneimet, és haszonnal, vagy kapcsolatban szexelni. De őszintén ugyanúgy megvan, hogy ha nem is lesz tettlegesség, akkor a minimum az, hogy magamban masztizgatok "az állatokra".

Szinte már betegesnek érzem ezt, van mlg valaki hasonló cipőben?

Kéz a kézben jár a téma egyébként azzal is, hogy eddig a hosszabb kapcsolataim is kivétel nélkül rendkívül balhésak voltak, valahogy az akciódús életet élő, lelkileg vagy idegileg instabil emberekkel kötök ki együtt, valószínűleg a hasonlóság elve és az életstílusunk összeillése miatt. Szeretnék ebből a körből kimászni, mert konkrétan úgy érzem néha, mintha túl kényelmes lenne nem gondolkozni, hanem csak élvezni magát az életet, szexet, stb . Dr aztán remdszeresen visszaütnek ennek a hátrányai.



2018. jún. 16. 17:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nekem is elég erős testalkatom és kisugárzásom van egyébként, és egy privátra reagálva Nem vagyok sub, nem szeretek megalázkodni, stb. De úgy igazán én sem szeretek másokat alázni, viszont kell egy állatias érzés, és onnantól elvesztem a fejem, tényleg fűvel-fával ilyen szempontból...
2018. jún. 16. 17:54
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Példát tudsz mutatni egy ilyen férfiról? Meg a te alkatodról esetleg?
2018. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen a kettes jól írja.
2018. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi testalkat, csak akar magasabb, lehet meg zsirosabb es szelesebb, vallasabb is

A kovi link pedi hozzam hasonlo, csak kevesbe latszanak a haskockaim, es boven nagyobb a mellem

[link]

2018. jún. 16. 18:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja így edzel is komolyabban akkor?
2018. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem allandoan, csak ha van kedvem. De van rajtam izom boven, es magas vagyok, igy nyilvan jogosan varom el egy pasitol, hogy legyen eros felepitese
2018. jún. 16. 18:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, arra akartam kitérni, hogy akkor furán is néznétek ki egy átlag alkatú férfival egymás mellett sétálva, ha izmosabb, meg magasabb vagy, mint ő. Szerintem nincs ebben semmi fura, neked ez a zsánered, ennyi. Akinek meg nem tetszik ne foglalkozz vele. :D
2018. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A kerdes eredetileg az lett volna, hogy hogyan ne vesszem el a fejem. De oszinten en is tudom, hogy ez orokre igy lesz.. kiveve ha epp valamiert nincs bennem a hajtas
2018. jún. 16. 19:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt sajnos nem lehet kontrollálni, hogy kihez vonzódsz. :/ Ha neked ez a típus jön be, akkor ideig-óráig próbálkozhatsz levetkőzni ezt a vonzalmat, de előbb utóbb úgyis visszatérsz az ilyenekhez.
2018. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az hogy kikhez vonzódsz nem nagyon tudod befolyásolni, így vagy összerakva. Hogy ez eddig pozitív szexuális élményt adott számodra megerősítette, hogy ilyen külsejű férfiakhoz vonzódj.

Ha nem lenne kielégítő az együttlét, akkor lecsúsznál a vademberekről.

Szerintem keress erős testalkatú, de konszolidáltabb életvitelű pasikat, akikkel jót vadulhatsz, de stabilabbak lelkileg-még akkor is ha elsőre olyan uncsi hogy még nem volt soha előzetesben :)

2018. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!