Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a vadállatok a legvonzób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a vadállatok a legvonzóbbak?

Figyelt kérdés

Eszméletlen módon elvesztem a fejemet, ha bekerül a látóterembe egy nagydarab, erős, testes férfi. Az a típus, aki inkább állatnak néz ki. Bármi cél és haszon nélkül is képes vagyok megk*ratni magamat. Fiatalabb koromban ez jellemzőbb volt, azóta már igyekszem visszafogni az ösztöneimet, és haszonnal, vagy kapcsolatban szexelni. De őszintén ugyanúgy megvan, hogy ha nem is lesz tettlegesség, akkor a minimum az, hogy magamban masztizgatok "az állatokra".

Szinte már betegesnek érzem ezt, van mlg valaki hasonló cipőben?

Kéz a kézben jár a téma egyébként azzal is, hogy eddig a hosszabb kapcsolataim is kivétel nélkül rendkívül balhésak voltak, valahogy az akciódús életet élő, lelkileg vagy idegileg instabil emberekkel kötök ki együtt, valószínűleg a hasonlóság elve és az életstílusunk összeillése miatt. Szeretnék ebből a körből kimászni, mert konkrétan úgy érzem néha, mintha túl kényelmes lenne nem gondolkozni, hanem csak élvezni magát az életet, szexet, stb . Dr aztán remdszeresen visszaütnek ennek a hátrányai.



2018. jún. 16. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha jól értem te is állatias, amazonszerű nő vagy. Ebben az esetben a hasonló a hasonlóval elve érvényesül.
2018. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es, ez az "plyan uncsi, hogy nem volt elozetesben" annyira talalo, es pont az ilyesmi erzesek miatt szegyen ez igy, hogy egydzeruen nem tudok raallmi a kiegyensulyouottabb emberekre
2018. jún. 16. 21:18
 13/15 anonim ***** válasza:

Szeretnél komoly, hosszútávú párkapcsolatot, elköteleződést? Ha nem fontos, akkor nem értem, miért probléma, ha kefélsz amikor és akivel akarsz. Nem kell csak azért visszafognod magad, mert hát "milyen állatias ez már", meg "milyen gáz, hogy nincs önuralmam". Nem biztos, hogy mindenki a monogámiában leli meg a boldogságot.

(Egy cipőben amúgy nem járok veled - ha már kérdezted -, mert számomra az ilyen férfiak eléggé taszítóak, bár azt átérzem, hogy hajt a véred.)

2018. jún. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15%
Kockás a hasad meg izmos a combod?:D A nő nem itt kezdődik.. :D
2018. jún. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Valamilyen korai férfikép, minta. Külsőre és belsőre is "őt" keresed.

Önismeret fejlesztéssel, tudatos kondícionálással el lehet hagyni.

Fiatalabb koromban zűrös voltam, aztán tudatos odafigyeléssel konszolidálódtam és megkomolyodtam. De azért időnként kiengedem az állatot.

2018. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!