Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Aki próbálta már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diavolo002300 kérdése:

Lányok! Aki próbálta már a dupla behatolást: Jó volt? Szeretnétek újra? Rossz volt? Miért? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lehet ide is, de ha szégyenlősek vagytok jöhet privátba.

Kivel csináltátok? Hány évesek voltatok? Hogy készültetek elő?

Fájt-e? Ha rossz volt, min változtatnátok? Partneren? Több sikósító kellett volna. Milyen méretei voltak a srácoknak?

Ha jó volt, milyen érzés? Szeretnétek újra?


29/F. Tudom lánynak szívesebben meséltek, de nagyon érdekelne. Őszinte válaszokat! :)



2018. jún. 17. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
16os vibri a punciban szintén 16os párom popsiban.nagyon jó volt de sűrűn azért nem csinálnám.
2018. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nalunk is csak dildoval. Csak a dildo ment a popsimba. 18cm, dildo valamivel kisebb ha jol emlekszem.


Erdekes elmeny volt,parom azota arrol aradozik. Neha belefer,ritkan.

2018. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

barátommal, a pénisze a puncimban (19cm) volt míg a popsimban egy 15cm-s dildó

én 21 voltam barátom 20

elején nagyon furcsa feszítő érzés volt, de a végén már élveztem :D

nagyon ritkán csináljunk (havonta max 1x) de a barátom gyakran mondja h mennyire jó érzés volt neki és boldog h velem kipróbálhatta


24 vagyok

2018. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

párom farka 18 cm, és egy 16cm es vibrátor.

volt már mindkettő mindkét helyen. szuper volt.

2018. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1: "nagyon jó volt de sűrűn azért nem csinálnám."


Miért? Ha jó volt? :D

2018. jún. 17. 13:48
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha jó, nem is terveztetek még 1 harmadik felet bevonni soha? Vibrátorral elég bizar.
2018. jún. 17. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi a bizar azon? Jobb, mintha egy másik farok dugná, miközben én is benne vagyok. :D
2018. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
81%
én voltam már két sráccal, a pasimmal meg a legjobb haverjával, a barátom volt a popsimban, 16 cm, a haverja elől 20 cm, nagyon jó volt, többször megtörtént, de az lett a baj, hogy iszonyat nagy kémia volt köztem meg a haver közt, szal a pasim féltékeny lett
2018. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Jobb, mintha egy másik farok dugná, miközben én is benne vagyok"


Az attól függ. Ha kicsit biszex az ember akkor simán lehet. ;)

2018. jún. 17. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!