Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, az orális szex ellen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az orális szex ellen mik a kifogásaitok?

Figyelt kérdés

több lány barátnémmal beszélgettem, párkapcsolatban vagy házasságban élnek, de az oráltól rosszul vannak, nem akarják, nem tudják bevállalni.


ha van köztetek még hasonló eset, nektek miért nem megy? és a párook mennyire egértő vagy sem?



2018. jún. 18. 03:03
 1/8 A kérdező kommentje:
javítom: és a párotok mennyire megértő vagy sem?
2018. jún. 18. 03:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy gyakorlatom: 6 nő. De egyiknek sem volt ellene kifogása, sőt. Az igaz, hogy épp a fele, 3 nem engedte szájba, ami engem egy csöppet (!) sem zavart, mert van erre megoldásom, több is.
2018. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor van ellene kifogásom ha nem tiszta

Vagy ha fürdés óta eltelt 2-3 óra az alatt minimum már 1x max 2x pisilt az illető és pl nyáron be is izzad ami rohadt büdös

Azért akció előtt ha nem is fürdik újra de legalább egy pöts mosás férjen bele

Vagy ha nincs lehetőség rá akkor minimum egy intim törlőkendő

24N

2018. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs kifogásom ellene a megfelelő emberrel (tehát nem akkor ismertem meg).

Ha van, akkor két ok ami miatt nem teszem:

1.Higiénia hiánya, ill. fertőzése van az illetőnek, aminek jelei is vannak.

2.Kölcsönösség hiánya.


Ezek számomra erős indokok ellene.

2018. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

volt olyan élményben részetek csajok, hogy rákészültetek az orákra, de büdös, undorító volt az illető pénisze, és mégsem bírtátok bevállalni az orált?



ebben az esetben meg mertétek mondani a pasinak, hogy mi az oka, amiért mégsem csináljátok meg neki?

2018. jún. 18. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen "élményem" egy régi majdnem 6 évig tartó kapcsolatban.

Az exem eligénytelenedett higiénia terén, nem fürdött, fogat nem mosott, aminek következtében a fogai rothadásnak indultak.Az időnkénti alkoholfogyasztása mindennapossá vált egészen a részegségig.Pia szag keveredve a szájszaggal, izzadságszaggal, fa..szszaggal borzalmas volt.Nem feküdtem le vele azután, hogy észleltem a megváltozását.Én őszintén, nyersen közöltem az észrevételeimet vele.Nem volt hajlandó változtatni, így otthagytam.Nem bántam meg, azóta még borzalmasabb a kinézete, viselkedése.

Utolsó exem 29 évesen (én akkor 39 voltam) tőlem tanulta meg, hogyan is kell alaposan megmosni a farkát.Az első szexnél bevallom őszintén, majdnem elhánytam magam.Képtelen voltam orálisan izgatni.Finoman felajánlottam egy közös zuhanyt, ahol én mostam meg a farkát.Elcsodálkozott rajta, hogy ő ennyire azért nem figyelt rá soha...

2018. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem az orált. Egyedül az zavarna ha a másik igénytelen.

Egyetlen egyszer mondtam nemet, pár órával korábban zuhanyzott de a nyári kánikula nem tett jót neki én meg rögtön letámadtam ahogy belépett az ajtón így nem maradt ideje rendbetenni magát (a szóban forgó ex mindig nagyon adott magára)

Amint megéreztem, hogy kicsit kellemetlen az illata inkább újra felfelé vettem az irányt. Észrevette, hogy valami nem stimmel, rákérdezett én meg pironkodva megmondtam, hogy most nem tetszik az illata és megkérdeztem zuhanyozna-e velem.

Látszott rajta, hogy cseppet kellemetlenül érinti a helyzet, de zuhanyoztunk, majd szexeltünk egy jót, orállal mindennel amit csak szerettünk.

2018. jún. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen

Ahogy megcsapott a pöts csak majdnem oda okádtam

Szóval meg mondtam hogy Bocsi de rohadt büdös a farkad én ezt nem veszem a számba és mosatlanul belém. Nem rakod Szóval ha akarsz valamit ma akkor jössz velem zuhany alá!

Lehet hogy nem eset neki túl jól de legalább őszinte voltam

A szex akár orál akár vaginális akár anális úgy jó ha mindenki élvezi

Nekem fontos h élvezzem és az egészségem is fontos tehát egy mosatlan pöts nem fog bennem lenni sehol se!

24N

2018. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!