Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van köztetek olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van köztetek olyan aki élvezi is a mélytorkos szopást és nem csak megteszi?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 04:49
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Miért, az szerinted alap, hogy meg kell tenni? Én nem kérek az öklendezésből, köszi.
2018. jún. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Hmm szerinted azt lehet élvezni mikor a torkodat kaparássza s f...sz?

Mélytorkozz már le egy uborkát te felizgulsz tőle ? Ha igen ott baj van :P

Egy sima szopástól fel lehet izgulni de a mély töröktól nem

2018. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek erős a nyelési reflexe, nemhogy sose fogja élvezni, de meg se tudja tenni: öklendezne tőle. Akinek sikerül, az se élvezi, legfeljebb az tetszik neki, hogy a fiú nyög a kéjtől.
2018. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem amikor csinálom a pasinak mert izgat az a tudat, hogy neki ez nagyon élvezetes
2018. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
en szeretnem.. de meg gyakorolni kell. egyebkent nem ertem nehany ember hozzaallasat, hogy egyeseknek miert olyan lehetetlen elkepzelni, hogy valaki ezt elvezi.. szimplan csak jo erzes, hogy oromet okozhatok a paromnak, jo erzes latni, ahogy elvezi, es nagyon izgato.
2018. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is imádom csinálni a páromnak és nem csak azért mert ő kéri.

Előző csajok, nem mindenki van így ezzel, én teljesen tudok uralkodni az öklendezési reflexeken :)

2018. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6, az a csaj - férfi.

És éppen azt írtam, amit mindenki visszaigazolt. A fiú élvezete a mélytorok lényege. Attól válik érzéki élménnyé. Ugyanúgy, mint a punci nyalása. Azért áll föl tőle acélosra a farkam, azért élvezem minden pillanatát, mert tudom, hogy milyen élvezetet szerzek vele a nőmnek.

És hogy milyet? Épp olyat, mint ő nekem a szopással. (Nem vagyok mélytorok-mániás, elég, ha az első 7-8 centin táncol a nyelve.)

2018. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!