Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arab ferfiakkal milyen szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab ferfiakkal milyen szexelni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó!
2018. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
4%
Mi lenne, ha olyanok kommentelnének, akik szexeltek már arabbal? Mert itt eddig szerintem egy ilyen komment nem volt, csak trollkodás.
2018. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Forró vérűek és hamar elsűlnek

Még egy szűz srác is tovább bírja az első menetet mint az Arabok

24N

2018. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Előbb a kávé?
2018. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt valóban senki nem válaszolt aki volt már arab pasival... most csak azokat írom le, amik általánosan jellemzők voltak, természetesen minden embernek vannak ezen kívül még egyéni preferenciái és szokásai az ágyban.


Akikkel én voltam, egytől egyig nagyon figyelmesek voltak, ugyanakkor szenvedélyesek, és fontos volt nekik, hogy én is élvezzem. Volt, akivel beszélgettem erről, és azt mondta, hogy szégyen, ha a partnerének nem jó a szex, viszont ha orgazmust okoz, az büszkeség, minél többet, annál nagyobb. Lehet, hogy ez a tévhit él róluk, hogy önzőek, de nekem maximálisan ezzel ellentétes a tapasztalatom.

Az anál náluk alap dolognak számít, szóval szólj, ha neked nem az, mert különben bármiféle kérdés nélkül csinálni fogja.

Ami nekem nagyon bejön, hogy szeretnek beszélni szex közben. Arabul, angolul, akár magyarul is, ha tud, ami épp jön. Nincs annál jobb, mint amikor a partnered a tudtodra adja, hogy mennyire vonzónak talál, mennyire kíván, és ebben nagyon ott vannak az arab pasik.

Nyilván a körülmetélt péniszt nem kell mondanom, majdnem biztos, hogy körül lesz metélve. Ez van, akinek tetszik, van, akinek nem, döntse el mindenki magának.


A jelenlegi párom perzsa, nagyon hasonlóak a szokásai, de előtte volt csak szexuális jellegű és párkapcsolatom is arab férfival. Ha valakinek ez nem tetszik, pontozzon le, de egy szóval nem mondtam, hogy a magyar férfiakkal bármi gond lenne, még mielőtt nekem esnétek (akinek nem inge...)

2018. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az én barátom egyiptomi. Rengeteg csók, ölelés, simogatás, figyelmesség van a szeretkezéseinkben. Mindig megvárja, hogy orgazmusom legyen, aztán jön ő. Kielégítőek és szenvedélyesek az együttléteink. :)
2018. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#13 Lol én egy arab sráccal voltam csak, de tényleg hamar elsült ő is. Utána már másnap ellenőrizgetett, meg akarta ígértetni velem, hogy csak vele leszek és mindenkit lekoptatok. Mindezt egy találkozás után..le is tiltottam mindenhonnan :D
2018. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!