Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan fiú akinek fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú akinek fiatalabb de tapasztalt lány vette el a szüzességét? Hány évesek voltatok? Hány partnerrel volt már a lány?

Figyelt kérdés

Hogy ment az első alkalom?

Hogy jöttetek össze?



2018. jún. 18. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

21 voltam, a lany 19

2 partnerrel volt elottem.

Nagyon jol ereztuk magunkat.

Egyetemen ismertuk meg egymast.

2018. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 voltam, a párom 26 amikor összejöttünk. (én vagyok a nő).

Teljes mértékben különböztünk, én korán, 14 évesen kezdtem el pasizni, egy évvel később már a szüzességemet is elveszítettem. Amíg nem találkoztam a párommal, addig 3 pasival feküdtem le, mind a három komoly kapcsolat volt, tehát igen sokszor szexeltem velük.

A páromnak én voltam az első, bár volt előttem barátnője, de csak a csókig jutottak, szegénykém elég szerencsétlen volt a csajozást illetően.

Mi egy netes játékoldalon jöttünk össze, és ő a legjobbkor "hullott az ölembe" ugyanis éppen eldöntöttem hogy többet nem lesz pasim, mert mindegyik egy tahó :D Erre jött egy kedves, figyelmes jófiú, aki elrabolta a szívemet :)

A kapcsolat kezdetétől számítva 3 hónap telt el mire először lefeküdtünk.

Először nem volt behatolás, csak kézzel izgattuk egymást, meg próbáltam kitalálni hol van erogén zónája. :)

Aztán a konkrét behatolós szex katasztrófa volt. Sátrazni voltunk, szakadt a jégeső, a sátor beázott, a matrac nem fért be, így majdnemhogy a földön aludtunk. Már ez is rátett egy lapáttal, de aztán mikor a lényegre tértünk, elkezdett a szomszédos sátorból egy idióta kiabálni és műsorozni, így rohadtul nem tudott egyikünk se ellazulni és felizgulni. Neki nem állt fel, én nem nedvesedtem be. Nagy nehezen eljutottunk odáig hogy mindez megvalósuljon, erre nem tudta felhúzni az óvszert, én meg még sose próbáltam segíteni a pasiknak ezügyben. Az első gumi elszakadt már a kezében. A második felment, de nagy volt rá, így igazgatni kellett, szóval már kiszáradtam mire sikerült valamit elérni :D

Már nevettünk kínunkban, de úgy döntöttem a kezembe veszem az irányítást, lefektettem a páromat a földre, és szó szerint ráültem a farkára :D

Nincs ahhoz fogható érzés ami az arcán látszódott :)

Már nem emlékszem meddig tartott, de pár perc volt csak a dolog, hamar elsült. Utána már nem akartunk kínlódni, ezért összebújva elaludtunk szarrá ázva a hidegben és az ordítozó szomszéd mellett :D

2018. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!