Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire hiányzik a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hiányzik a szex?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, és kb már két éve nem szexeltem! Most már odáig jutottam, hogy nyílvános helyen is simán merevedésem lesz, és nagyon kell koncentrálnom semleges dolgokra, hogy "ne legyen gond"! Konkrétan már attól beindulok ha egy lány/nő pár centire áll tőlem. Lehet ez attól, hogy 2-éve nem szexeltem, vagy ez ebben a korban egy tök természetes dolog?

2018. jún. 19. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Két év.. Még szelídek a "tüneteid" én már a falat kaparnám. Szóval szerintem teljesen normális. Elég kellemetlen tud lenni az ilyen szitu tényleg.
2018. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Basszus keress egy csajt. 2 ev nagyon sok.
2018. jún. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig én is eljutottam! :D Az a baj, hogy sokat melózok. Falun élek, szóval nincs túl sok lehetőségem. És az ilyen "biztos, hogy jó neked ha csak szex lesz? Persze! Aztán két nap múlva én vagyok a szemét, és tudja az egész falu" szituációkat kerűlném! :/
2018. jún. 20. 08:40
 4/5 Chac Xib Chaac ***** válasza:
A hétvégén menj el a közeli nagyvárosba valami diszkóba és szedj fel egy csajt... Segíteni fog, meglásd :)
2018. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! :)

1000 éve nem voltam ilyen helyen.. Lehet jót tenne! :D Én arra gondoltam amúgy, hogy elmegyek haverral egy fesztiválra! Ott biztos alakulna valami! Legalábbis a nagy számok törvénye alapján.. :D

2018. jún. 20. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!