Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnàm ellazítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnàm ellazítani a baràtomat? Nem àll fel neki ha a szeretkezésre kerül a sor.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymàst a baràtommal minden rendben van közöttünk de az ágyban sok nehézség van elõjàtéknàl minden rendben a mûszerrel de aztán mikor felhúzza az óvszert lelankad. Azt mondta nem tud mit tenni gyûlöli az óvszert talàn az óvszerrel lenne a baj? Vagy stresszel? Olyan is volt màr nem 1x hogy érezte vége az elõjàtéknak és mielõtt felhúztuk volna a gumit lelankadt. Sokadik próbàlkozàsra se sikerül pedig kívànjuk egymàst orvosnàl volt semmi baja ez akkor lelki dolog? Én hogyan segítsek neki? Hiàba mondom nekem nem kell megfelelnie 18eves vagyok o az elso komoly baratom ed szuz vagyok o neki volt mar baratnoje de ugy erzem kezdi feladni a szexet pedig biztos van orvoslas a problemara elsonek magamba neztem de mar egyutt vagyunk jo ideje es siman Csókolozasra ugy all neki.. Mit tehetnek?
2018. jún. 20. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Az óvszer undorító. Én nőként is utáltam, utálom. Büdös, vágylohasztó, kiszakadhat.

Gondolom ilyesmi járhat a barátod fejében is.

Inkább a gyógyszer.

2018. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
18 évesen ne tömje már magát "gyógyszerrel" (azért idézőjel, mert nem gyógyít semmit), csak mert a csávó eljátssza a "jaj, nem bírom a gumit" műsort. Menjen orvoshoz, ha nem áll fel neki.
2018. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Tini kategóriában sehogy se.
2018. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! De semmiképp nem akarok gyógyszert szedni! Kicsit azt érzem túldràmàzza de nem fogok védekezés nélkül szererkezni vele! Az biztos.
2018. jún. 20. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
2. Nem olvastad hogy volt orvosnál?
2018. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Maszturbáljon óvszerben. Nincs hozzászokva, annyi az egész. Meg bebeszéli magának, hogy az mennyire kényelmetlen meg rossz azért lankad le. Mi párommal másfél évig védekeztünk óvszerrel mert nem szedhettem gyógyszert, és sosem volt baj. Ma már olyan ultravékony óvszerek vannak, ő maga is mondta, hogy nem olyan jelentős a különbség. Szóval a párod csak hisztis ha őszinte akarok lenni. Vegyen valami olcsóbb ppakkot és szoktassa magát ahhoz, hoyg rajta van meg ahhoz, hogy úgy megy el.
2018. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Gyakoroljon otthon óvszerben. Ha segíteni akarsz neki, folytassátok a pettinget ugyanúgy, miután felhúzta. Ha eleget csinálod, fel fog neki állni. 18 éves vagy, gondolom nem több éves kapcsolat. Tényleg nem jó dolog hormont szedni, ne tedd ha nem muszáj. És ez nem olyan helyzetnek tűnik, amiben muszáj lenne. Ha látja, hogy nincs más választása, és az ő érdeke is, hogy menjen gumival, majd menni fog. Sokan nem szeretik, de ne nyavalyogjon amíg meg sem próbálta igazán. Ha már komoly a kapcsolat és szexeltek egy ideje és te is szeretnéd, akkor szedj gyógyszert.
2018. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző barátnővel ment a dolog?
2018. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!