Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom megtanítani ellazít...

Hogy tudom megtanítani ellazítani a záróizmát?

Figyelt kérdés
Egy hónapos fiam hasfájásának oka, hogy hiába nyom, nem tud kakilni, pukizni, ha mégis, csak kevés jön és szenved tovább. Nem tud lazítani, ha nem nyom, erőlködik, akkor ki-kicsusszan valami, de nem.lesz sokkal jobb. Ha már nagyon vészes, szélcsövezünk, de ez csak átmeneti megoldás :/ ilyenkor jó kedvű lesz, mosolyog, nyugodtan alszik.
2016. nov. 27. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne szélcsövezd sokat mert hozzáazokik
2016. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld stimulálni az ujjaddal, csak kívülről természetesen,óvatosan simogatni ("masszírozni" körkörösen) neki a végbélnyílást. Nekünk néha szokott segíteni,anyósom tanácsára próbáltam. Az segít neki ellazítani.
2016. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Húzd fel a lábait a hasához aztán nyújtsd ki és így tovább. Ez nálunk sok pukit hozott. A másik, amit szeretett, ha hassal az alkaromra fektettem és ringattam, néha ahogy ellazult jöttek is gázok.
2016. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 4 hónapos is elmúlt a lányom, az előttem leírt dolgokat csinálom én is, de még mindig változatlan a helyzet.
2016. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
talpmasszázs babáknak.
2016. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, ezeket mind próbáltm már, vagy segítettek, vagy csak minimálisan, úgy igazán sosem könnyebbült még meg szegényem :(
2016. dec. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!