Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan fiúk hogy ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan fiúk hogy ki voltatok éhezve a baratnőtökre és ezért nagyon hamar elélveztél!?

Figyelt kérdés
Hogy reagált a párod, téged nem zavart?
2018. jún. 20. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

igen volt ilyen :)

barátnőm bevette magát újra akcióra késszé varázsolt és folytattuk egy jóval hosszabb aktussal :D

2018. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Boldoggá tettem utána. Vagy igy vagy ugy
2018. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az 1.leírta.
2018. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Együtt voltunk elutazva hosszabb távú munkára, de többen aludtunk egy helységben és már több, mint egy hete egymáshoz se tudtunk nyúlni. Direkt húzta az agyam mindig nap közben is aztán már látta, hogy nagyon nem bírom, kicsábított a wc-re, leült, én elé álltam, bevette a szájába, aztán 3-4 rántás, meg pár másodperc után úgy elárasztottam, hogy az arca a nyaka a haja a melle, minden tiszta cuccos lett... xD De jót nevettünk a dolgon, megtörölközött és aludtunk.
2018. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze volt,például együtt fürdöttünk és annyira szexi volt vizesen... fél perc ha volt az egész.:-)Nevettünk rajta amúgy semmi különös.
2018. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Volt hát. Nem vette tragikusra. Meg kellett ujjaznom, meg ki kellett nyalnom egy párszor. ÍGy FAIR
2018. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!