Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom undorodik a hüvelyvála...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom undorodik a hüvelyváladéktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves nő vagyok aki fél éve van együtt a 34 éves barátjával. Boldogok vagyunk, minden rendben kivétel egy vmit:


A párom undorodik a huvelyváladekomtól.

Elmondása szerint egyik volt barátnőjének se volt. Amikor szeretkezünk mindig szájjal kényeztet engem. Ugye, ha egy nő izgalmi állapotba jön akkor bő hüvelyváladéka van. Őt ez zavarja és már az éjjeliszekrényre mindig kikésziti a zsepit és folyamatosan szárazra törli a huvelyem. Nem büdös, nincs rossz ize, ezeket mar kérdezem tőle. Mindig este lefekvés elott szeretkezünk fürdés utan. Neki a mennyiséggel van baj. Már mondtam neki, hogy ez természetes, hiszen fiatal vagyok és termékeny; és a természet direkt így alakította ki. Egy mini biologia órát is tartottam neki... Mit tegyek?



2018. jún. 21. 13:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
És ő szárazon reszelt az exével, vagy ezt hogy kell elképzelni? Elég fura, már csak biológiailag is vonzónak kéne találja, hisz azért van, hogy könnyebb legyen szexelni. Kicsit fura a pasid.
2018. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Idővel lehet hogy változik majd a véleménye, ez ugyan olyan mint nálunk nőknél , nem mindenki szereti a pénisz ízét vagy a spermát.
2018. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetnél?Így működik a női test.Ez olyan ,mint ha a szemére hánynád azt,hogy orgazmuskor sperma lövell ki belőle.Kétlem azt ,hogy volt már nővel előtted,mindenki nedvesedik nemi izgalom hatására,én is.
2018. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
"Idővel lehet hogy változik majd a véleménye" => 34 évesen már erre kicsi az esély... Minden esetre nem tartom normálisnak a dolgot...
2018. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én az első együttlét után menekülnék.
2018. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se normális,amit gondol. nem tehetsz erről, normális ha nedves vagy. nekem is nagyon sok, ha igazán felizgulok. ennek inkább örülnie kéne.

22/L

2018. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Már magyaráztam neki, hogy a váladék természetes.

Több oka is van: a megtermékenyítésben szerepe van, mert fiatal vagyok ezért termékenyebb vagyok egy picivel mint a volt 30 éves barátnője stb.

Internetről is küldtem neki posztokat webbeteg stb. hogy ez normális!


Tudom, hogy szeretkezeskor sok váladekot termékek (nem, nem priccolok :D) de 1 éve voltam nőgyógyásznál és azt mondta, hogy normális és nem sok a váladékom, az én koromban ideális.


Ezeket elmondtam neki es csak annyit felelt : Hiszek neked.


Ugyanúgy bekészíti a zsepit ...

2018. jún. 21. 14:21
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megy a zöld!
2018. jún. 21. 14:26
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a barátod viselkedése beteges. Nem lennékilyen egyénnel.
2018. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
13%
van egy két nő, akinek csöpög a váladéka és iszonyat sok van. konkrétan csöpög. na, az nekem sem jön be. Az rohadtul nem természetes és visszataszító. Volt akit emiatt dobtam. És igen, a nedves puncit szeretem, de ami sok, az sok! Ha nagyon nedves az rohadtul nem normális
2018. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!