Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek fura ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura ha egy helyes/jo pasi akinek modell baratnoje volt, most egy kover csajt dug allandoan?

Figyelt kérdés
Nem duci hanem kover, arcra egesz szep de sok pasinak biztosan nem jonne be, raadasul “van rajta anyag” rendesen. Egybol elt a csaj a lehetoseggel, hogy ilyen pasival lehet es orommel dugatja magat meg amikor a srac raer.
2018. jún. 21. 19:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nem
2018. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemzetkozi divatmodell, vagy csak egy noname hostess? Azert az elegge szamit
2018. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fura.
2018. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy duci nő is ugyanúgy szexelhet és lehet jó az ágyban. Énis az vagyok mégis olyan helyes pasikkal szexeltem eddig h más lányoknak csak a nyála csorgott. Hozzáteszem mindegyik élvezte a szexet velem. 21/L
2018. jún. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ahogy a mondás van a kutyák játszanak a csontokkal . Vagy ő nem egy fadarab ott de hogy ezt miért gondolod te alkathoz azt nem értem komolyan .
2018. jún. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért lenne fura?
2018. jún. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura,ki akart próbálni vmi újat. De jól sejtem h te vagy a modell csaj és csak a féltékenység beszél belőled? :)
2018. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!