Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek alapján akarhat tőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján akarhat tőlem valamit egy 43 éves férfi?

Figyelt kérdés
Most találkoztam vele kb negyedszerre. Az első találkozásunk elég érdekes volt. Konkrétan megmondta, hogy Tesom autója jobban tetszik neki mint én. Utánna beszélgettünk még ott és kérdezgetett a pasikról és mondtam neki, hogy engem a korosztalyom nem nagyon izgat. Erre felháborodott, hogy ő ezt nem tudja megérteni, hogy miért az idősebbek tetszenek. Legutóbb amikor találkoztunk pedig már kavartunk(smárolás, tapi) és amúgy mindig nagyon kedves és közvetlen velem. Ha bármi kérek tőle, azt nagyon udvariasan megcsinálja. Szóval most akkor van esélyem nala egy éjszakára vagy nincs?
2018. jún. 21. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Én is 43 vagyok, de valahogy túl kevésnek találnám a 18 évet egy lánynál. Kicsit pedo-nak érezném magam.
2018. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem tetszel neki,de mivel levakarhatatlan vagy, lehet jó leszel neki egy éjszakára.Kissé szánalmas hogy 18 évesen te futsz egy vén fac után,de ez legyen a te gondod...
2018. jún. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hogyan lennék levakarhatatlan? Nem nyomulok rá egyáltalán, sőt. Megtartom a tisztes távolságot. Ő az aki közeledik. Ja és nem is futok utánna, csak nem értem a viselkedését.
2018. jún. 22. 06:19
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h van esélyed egy éjszakára nála,de ez most olyan nagy gond h nem dönt meg azonnal hanem inkább próbál előszőr megismerni? Az utolsó talitokon mit mondott?felhozta h találkozzatok-e még, vagy menj fel hozzá? Am ha nem érdekelnéd már rég rövidre zárta volna a dolgot...
2018. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
sztem is jobban néz ki a tesód autója mint te. és nem értem, hogy miért nem a korodbeli pasikkal járnál. legutóbb a tésztát kavartam, aztán tapiztam hogy jó-e már, mikor kelt. Udvariasan bármit megteszek, ha kéred. Dugunk?
2018. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 I_will_hunt_you_down válasza:
100%
Ha o nem is, Nagy Gaspar biztosan
2018. jún. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nice try.
2018. jún. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Smároltatok, tapizott és nem érted a viselkedését? Ezem mit nem lehet érteni?
2018. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!