Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Okozhatja ezt szex, más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatja ezt szex, más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés

Újabban picit rászoktunk a popószexre, két három hetente csináljuk és utána pár napig nincs székletem majd a kakilás szorulással jön, ez lehet az anális szex miatt?

Azért gondolom ezt mivel az elején egy nagyobb bumszli jön és utána már teljesen normális állagú a székletem.



2018. jún. 22. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Előfordulhat

Ugyanis ha végzel beöntést végbél mosás akkor a bélben lévő jó bacikat is kimosod tönkre vágod a bélflórádat!

Normaflore vagy Lactiv plus vagy Linex Forte

24N

2018. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak egyszer csináltam beöntést előtte, feleslegesnek tűnik. Elegendő a sima nagy wc és megmosom magam picit az ujjaimmal.
2018. jún. 22. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
A bélflóra inkább a vastagbélben van. Sima öblítés szerintem nem árt neki
2018. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen hashajtó után, vagy olyan ételt ettél, hogy meghajtott, vagy beöntés után szokott lenni. Az biztos, hogy nem a szex miatt van.
2018. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 orton ***** válasza:
24%

Mennyi folyadékot (vizet) fogyasztasz? Mennyi normális kaját eszel?

Ha lemegy napi 3 liter legalább és nem sok mű kaját eszel, nem lehet gond az emésztéssel.

2018. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonymousreview60 ***** válasza:
A kérdezővel azonos a tapasztalatom, és a dolgot az anális önkielégítést megelőző beöntés és a nem elegendő vízivás együttes hatásának vélem.
2018. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!