Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelni szeretnék a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni szeretnék a férjem egyik barátjával, hogyan puhatolózzam ki, hogyan adhatnám a férjem tudtára, vagy inkább mondjak le erről?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást és mindent megteszünk a másik boldogságáért, úgy gondolom a bizalom is rendben van köztünk hét éve vagyunk házasok és tíz éve vagyunk együtt.

A férjem mesélte, hogy még mielőtt megismert engem volt rá alkalom, hogy a barátjával közösen vittek haza egy lányt, nem mélyedtünk el a témában és mára már sajnálom, hogy akkor nem hoztam fel ezt a dolgot.. Szeretem a férjem, de a barátjához szexuálisan vonzódom és nem szeretném ezt tovább magamban tartani, tényleg eddig más férfi meg sem fordult a fejemben és nem is érzek iránta semmit, egyszerűen csak beindít ha a közelemben van, a férjem nem, veszi észre de sokkal tüzesebb vagyok vele az ágyban amikor néhány órát közösen töltünk a barátja társaságában.


Szenvedek mert nem alig bírom már türtőztetni magam a társaságában, és persze a férjem sem akarom megbántani, de úgy érzem már teljesen kikészít ez a dolog, viszont félek, hogy a férjem bizalma megrendülne.


Annyira tanácstalannak érzem magam, nem szeretném elveszíteni őt, de ezt a szenvedést sem bírom már tovább!


2018. jún. 22. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Dragam fogd vissza magad, ha nem akarsz bucsut inteni a hazassagodnak. Szerinted a ferjedet nem inditja be mas csinibaba?


Azert vagyunk emberek, hogy uralkodjunk az allatias osztoneinken.


Persze ha a ferjed mar kisse rad unt, akar meg bele is mehet.

2018. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Most ez komoly? :DD Képzeld, kb. mindenki vonzódik szexuálisan egy csomó emberhez, mégsem megy oda a párjához, hogy "Lécci, hadd szexeljek már vele!" :DD A gerinctelenek persze megcsalnak. A hűség meg döntés kérdése, mi vagy te, valami ösztönállat? :D
2018. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Puhatold ki mit szólna hozzá !
2018. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább megyek tovább innen...
2018. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Először a hármasat kérdezném meg aztán utána csak kettesben a baráttal.Akér 2lány 1 férfi felállásban utána a 2férfi és te felállásban(persze a baráttal ha már úgyis voltak lánnyal).
2018. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Szexelni szeretnék a feleségem egyik barátnőjével.


Hét éve vagyunk házasok és tíz éve vagyunk együtt.


A feleségem mesélte, hogy még mielőtt megismert engem volt rá alkalom, hogy a barátnőjével közösen vittek haza egy pasit, nem mélyedtünk el a témában és mára már sajnálom, hogy akkor nem hoztam fel ezt a dolgot.. Szeretem a feleségemet, de a barátnőjéhez szexuálisan vonzódom és nem szeretném ezt tovább magamban tartani, tényleg eddig más nő meg sem fordult a fejemben és nem is érzek iránta semmit, egyszerűen csak beindít ha a közelemben van, a feleségem nem, veszi észre de sokkal tüzesebb vagyok vele az ágyban amikor néhány órát közösen töltünk a barátnője társaságában.



Szenvedek mert nem alig bírom már türtőztetni magam a társaságában, és persze a feleségem sem akarom megbántani, de úgy érzem már teljesen kikészít ez a dolog, viszont félek, hogy a feleségem bizalma megrendülne.



Annyira tanácstalannak érzem magam.


Na, cica, így hogy látod a sztorit? Szerintem gondold így végig, hátha másképp látod a helyzeted.

2018. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azért mesélte el a hármast a férjed, mert azóta is érdekli. Inkább azt hozd fel, akkor a barát is meg lehet neked legálisan. Ha megcsalod vele, akkor meneszteni fog biztosan.
2018. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!