Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az új pasim közölte velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új pasim közölte velem hogy tetszik neki ha feszül a hasam, ezért addig etet amíg el nem éri a célját, vagyis fel akar hízlalni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek.Ez normális egyáltalán. Egy éve elértem a "tökéletes" alakot és eszembe se jutna hízni, viszont folyamatosan azt mondogatja hogy higgyem el úgy sokkal szebb leszek. Jobban fogom érezni magam, lesz mit megmarkolni stb. Még az első alkalommal tetszett hogy feszül a hasam és szorít, ezzel még jobban felizgatott, de nem bír leállni. 180centi magas vagyok és 64kg. Azt mondta az ideális 100kg lenne. Nem akarom megbántani viszont hízni se akarok mit tegyek?

2018. jún. 22. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,ha nem érti meg szakíts!
2018. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is butaság lenne egy olyan fétisnek megfelelni, ami elsősorban számodra nem kényelmes. Hízni mert egy mentálisan retard a kövér nőket szereti... hát keressen olyat. Téged meg hagyjon olyannak amilyennek megismert. Biztos van rengeteg férfi akinek úgy tetszel ahogy vagy, nem zsírosbödönként.
2018. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj!

És keress olyan pasit, aki nem akar megváltoztatni.

2018. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Hagyd ott, mert ez beteg! Azt még megértem, ha pl. nő 10 kilót hizlal pasasán azért, hogy az más nőknek ne legyen annyira kívánatos, de ha szörnnyé akar formálni akkor a jobbik feltételezés, hogy csak beteg (ennyire aljas szerintem sem nagyon lehet senki).
2018. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ma 16:07 ez nagyon himsoviniszta duma volt!
2018. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

Beontessel is megdagadhat a pocid :)

Mi is azt csinaljuk, o szereti ha nagy a pocom en pedig azt elvezem hogy fajdalmat okoz nekem!:) A rabja vagyok!

2018. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a kérdező maga a perverz, ki akarja verni...
2018. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Hát ez nagyon beteg. Mondd neki, hogy nem vagy hízómalac akár tetszik neki akár nem. Sokat tettél azért, hogy lefogyj, miatta ne hízz meg. Főleg ha neke se kényelmes. Meg nem is lenne geészséges könyörgöm, hogy néz már ki egy 100 kg-os nő. Undorító..

Hízzon meg ő ha akar, de téged ne etessen. Én ilyen kijelentés után együtt se maradnék vele..

Én 50 kg vagyok, meg 160 cm, párom mondta már, hogy hízhatnék, mert elég csontos alkat vagyok, de abszolút csak viccből mondta, nem komolyan. Eleve ha mondjuk izmos vagy akkor azt nehogymár zsírra váltsd, hogy neki megfelelj...

2018. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Napi trollkérdés egy beteg embertől.
2018. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt buszsofőrös troll, masszázsos troll, savanykás talpszag troll. Most itt van a malacos troll.
2018. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!