Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondtam a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a barátnőmnek hogy tetszik a yaoi. Hetero vagyok. Tökre elfogadó volt, de most meg akar ismertetni egy másik fiúval akinek szintén tetszik! Vmi nyári táborból ismeri. Szerintetek emögött lehet valami? Lehet a barátnőm azt akarja hogy izé? F

Figyelt kérdés
lehet azt hiszi rólam meleg vagyok? Komolyan nagyon tetszik neki a dolog és most meg szombatra össze akarbna ismertetni engem ezzel a fiúval. am ő is itt van mert itt vagyok a barátnőmnél :D Most komolyan, melegnek hisz? Megmondtam h nem vok meleg, csak tetszik. megmutattam az itteni kérdést is neki és így mondtam el neki.
2017. nov. 23. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet örülne ha minimum biszex lennél. Nekem is van olyan fiú akit szívesen megnéznék mással :D De attól még én szeretem, csak na...
2017. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem titkon egy jó szaftos kis DP-re vágyik.
2017. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mire vágyik? Nem tudom az mit jelent, de én nekem ő a barátom, nem a csajom, csak a barátom, mármint barátnőm de nem csajom nah xD mi nem dugunk.
2017. nov. 23. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
yaoi? az mi?
2017. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt egyértelműsíthetted volna a kérdésben, hogy nem a barátnőd...


Most akkor tulajdonképpen azt kérdezed, hogy szerintünk az egyik lány barátod szerint meleg vagy-e. Nem tudjuk. De kit érdekel? Téged miért érdekel? Neked bejön a csaj? Félsz, hogy elítél? Hány éves vagy.


A dp double penetration, amikor két csávó kefél egy lányt egyszerre.

2017. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na én az ilyenekben soha nem lennék benne! Az hogy miért akar egy másik fiúval összeismertetni, és hogy melegnek hisz e. kicsit kellemetlen nekem ez nah. olyan rosszul és kényelmetlenül érztem magam. nem mondom meg a korom :D
2017. nov. 23. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól van, csak azért kérdeztem a korom, hogy megértsem a helyzeted. De ha ez ennyire privát információ egy anonim oldalon, akkor bocsánat. Különben sem kell paranoiásnak lenned, hogy fel akarna valaki szedni, nem mi vagyunk azok, akik yaoit néznek...
2017. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*korod
2017. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!