Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másfél év szex nélkül töltött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év szex nélkül töltött idő után szűkebb lennék?

Figyelt kérdés
Amúgy ia elég szűk voltam, de az első alkalmon kívül nem nagyon szokott fájni, párszor szexeltem, aztán jött másfél éve kihagyás. Most szexeltem és eléggé fájt, pedig nagyon fel voltam izgulva, nagyon nedves is voltam és nem is voltam feszült... Mégis olyan volt, mint mikor elvesztettem a szüzességemet. Méretre ugyanaz volt, mint előtte, mert ugyanaz a srác volt, akivel a kihagyás előtt is voltam. Semmiféle betegségem nincs. Mi lehet az oka?
2018. jún. 22. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
meg van rá az esély.
2018. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes ma kérdezte meg egy srác, hogy másfél év után ma lessz először nővel, nem e fog hamar elmenni!🤔😁
2018. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély, persze, ezek szerint így is van :)
2018. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2,5 év kihagyás után szexeltem és fájt, szóval igen, szűkülhettél
2018. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!