Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűkebb típusú lányok! A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűkebb típusú lányok! A tapasztalataitok érdekelnének! Milyen volt az első szex?

Figyelt kérdés

Nemrég döntöttünk úgy a barátommal, hogy szexelni szeretnénk, így másfél év után. Bár ő átlagos méretekkel rendelkezik, és tapasztaltabb, mégis aggódunk amiatt, hogy nekem fájni fog-e, mivel alkatomból adódóan nagyon szűk vagyok (nem, nem azért, mert soha nem nyúltam magamhoz, vagy mert soha nem próbáltunk ki együtt semmit). A kérdés tehát az, hogy a hozzám hasonlóan szűk lányok hogyan élték meg az első alkalmat?

17/L, a komoly válaszokat nagyon megköszönném:)



2017. júl. 12. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Pocsék. Rohadtul fájt 23
2017. júl. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagina tágsága nem alkat függő én telt vagyok de olyan szűk h egy normál tampont nehézen. Helyezek fel. Első voltam
2017. júl. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
hosszan tartó izgatás plusz kellő síkosító és nem lesz probléma, én is ettől tartottam mert nagyon szűknek éreztem magam de nem volt baj! :) 22L
2017. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én még csak nem is nagyon ujjazgattam magam előtte, én is szűk vagyok.. nem fogja itt senki azt hazudni, hogy nem fájt, persze, hogy fáj, de azért nem volt annyira nagyon vészes, mint amennyire te vszeg tartasz tőle. túlleszel rajta, aztán egyre jobb lesz, amúgy meg nekem az is nagyon emelt az élményen, hogy még ha fájt is, olyannal voltam, akit szeretek :)) szóval gondolom, te is szereted a barátodat, ha már vele vagy, ezért ne félj. ;)

18/L

2017. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj.

Nekem tágításból volt sok, és inkább az ujjazások fájtak eleinte, de olyankor lehet szólni a pasinak, hogy egy kis időre hagyja abba. Ha volt sok előjáték, akkor maga az aktus kevésbé fog fájni.

Mondjuk én azt gondolom, hogy valójában inkább élvezni fogod. Később pedig jól fog jönni ez a tulajdonság. :)

2017. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amugy ez erdekes, az ujjazas nekem is jobban fajt mindig, mint maga az aktus :D
2017. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1-es és egyben 2-es válaszíró! :)

Az alkat dolgot nem teltségre és magasságra értettem, hanem magára a vaginámra, hogy alapból szűk :) egyébként köszönöm a válaszaitokat! :) Figyelni fogunk az előjátékra, az eddigi pettingjeink során is mindig teljesen benedvesedtem, ezzel nem lesz probléma :)

2017. júl. 12. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!