Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel érhetem el hogy a parom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érhetem el hogy a parom lelkesedése megmaradjon?

Figyelt kérdés
A történet röviden: a párommal fél éve vagyunk együtt. Már a kapcsolatunk elején is sokáig bírta, gyakran nehezen élvezett el. Ez engem mindig frusztrált mert nem éreztem magam elég jónak pedig eddig sose volt rám panasz. Én igyekszem felkelteni az érdeklődését (szexi fehérnemű, orális szex, jatszadozas) ami Az elején hat is, majd fokozatosan úgy érzem kozben hogy nem élvezi (pokerarc is érre utal, ilyenkor újra kezbeveszem a dolgokat de mar nem olyan). Az utóbbi időben rászoktunk az anális szexre. Attól mindig elélvez. De nem lehet minden szexnek az a vége mert fáj nekem. Mit tehetnek Még? Más is volt már így? Rettentően megvisel. Nem érzem magam jó nőnek
2018. jún. 22. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Írok néhány dolgot, ha dobsz előtte egy privátot (ott válaszolok). Ismerős a helyzet, de nem szeretném, hogy beazonosítsanak, gy.k.-s az illető.
2018. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Beszéld meg vele, ha tudod, merd megkérdezni :) és ne menj mindig bele az análba... Nagyon ne...
2018. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

"Az utóbbi időben rászoktunk az anális szexre. Attól mindig elélvez"


Pedig a válasz ott van a soraidban. Túl tág vagy, az anális lyukad meg nem tág, ergó erősebb inger éri amitől hamarabb elmegy.


Túl tág a hüvelyed, ez az igazság.

2018. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már az is elég szomorú, hogy olyat csinálsz miatta, ami fáj neked és nem élvezed, ahelyett, hogy megbeszélnéd vele.

Te kívánod őt szexuálisan vagy csak az egódat sérti, hogy ő már nem akar téged annyira ezért lemész neki csicskába?

A szex nem erről szól.

2018. jún. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ez durva, hogy fél év után már anál kell, mert a hagyományos szex nem jó. Túl magasra tornázta(d) az ingerküszöbét! Nem 20 éves házasok vagytok, az istenért!

Arra nem is gondoltál, hogy nem veled van a probléma, hanem vele? Ha eddig nem volt rád panasz az is lehet, hogy csak annyira hozzászokott a markához, hogy a hüvelyed már nem is elég neki. Egy barátnőmmel is hasonló volt a helyzet, a pasija annyira hozzászokott a maszturbációhoz, hogy nem tudott elmenni szex közben ( csak neki volt annyi önbecsülése, hogy nem csinált olyat, ami fáj neki).

Kedves kérdező, ne hagyd magad! Ez egy önző farok, aki csak a saját érdekeit nézi! Ha egy kicsit is törődne veled, nem tenne olyat, ami fájdalmat okoz! A szex nem erről szól!

2018. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!