Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mell vagy a nagyobb jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wywy94 kérdése:

Kis mell vagy a nagyobb jön be? Nekem 85C van

Figyelt kérdés

2018. jún. 23. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Mutasd és megmondom teccik-e
2018. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a szó, hogy teccik?

Ilyen kérdésre nem lehet választ adni. Egy nagy mell is lehet csúnya és egy kis mell is lehet szép.

Itt most GYK-n, hogy mikor melyik közönséget fogod ki az egy dolog, de ez nem mérvadó. Alapból ténykérdés, hogy a férfiak 90%-a szereti a nagy melleket. Teljesen természetes és mellesleg ösztönös dolog. Nem divat kérdése. Biológiai alaptétel, hogy a nemi jellegek hangsúlyossága vonzó az ellenkező nem számára. Mint pl. a legtöbb esetben a nők is vonzónak találják az izmos férfiakat.

De ez nem azt jelenti, hogy a férfiak 90%-a csak a nagy melleket találja vonzónak. Emellett meg te találkozol egy magabiztos, de kedves és jóképű férfival, akivel mit tesz isten jól el is beszélgettek, akkor nem fogod vonzónak találni, mert nem izmos teszem azt? Ugyan ez van fordítva is. Ha valaki tetszik és meg fog benne valami, akkor nem nagyon érdekel, hogy kis melle van.

A 85C, meg nem is számít kicsinek. Szerintem a legtöbb férfinak olyan az ideálja. Őszintén bevallva ha már ideált kéne nézni, akkor ha szép formailag is, akkor D kosár lenne az ideálom. De egyáltalán nem szoktam ezt figyelni. Most az első barátnőmnek, akivel úgy néz ki sikerül újra összejönnöm évek után, neki is A kosaras mellei vannak és egyáltalán nem zavar, mert szeretem

2018. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A teccik az pont olyan, mint a lécci... Nem teccik? Okoska... :D

Tudom, hogy úgy írják helyesen, hogy tetszik... :P

2018. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A 85 csak a körméret,a C a kosár,az azért nem hatalmas.Az meg,hogy melyik a szép,mindenkinek relatív.

Egyébként az is sokat számít,hogy jó méretű és minőségi melltartót hordj.Ha nem jó a méret,kényelmetlen és egészségtelen.Ha kínai bovli,szintén és abban minden csöcs csúnya.

2018. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne! De alapvetően nem ez számít! f.
2018. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb, annál jobb! :)
2018. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a nagy természetes körte dudák tetszenek amik KARIN SPOLNIKOVA YULA NOVA LUCIE WILDE és VALORY IRENE visel . Azokhoz a C vagy a D is kicsi vagy enyhe közepes .De közé tenném akár NADINE JANSEN vagy MILENA VELBAnak is ...
2018. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem némelyik kicsit már túlzás. De hát ízlések és pofonok. Szerintem ilyen Sensual Jane-nél már nem igazán kell nagyobb, meg formailag is szebb. De különbözőek vagyunk
2018. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
enyém formára hasonló mint michelle wild-é
2018. jún. 23. 16:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Általában a lány tetszik nem a mell
2018. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!