Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

van itthon egy szexy fehér fűzőm. Ha felvenném és abban várnám a párom szerintetek hogyan reagálna? nem lenne ciki?

20l



2018. jún. 23. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Vissza kérdezek. Miért lenne ciki?
2018. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Az a ciki,hogy egy ilyen buta l*ba a barátnője.
2018. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom, csak nem tudom hogy reagálna, mert még nem csináltam ilyet és félek hogy kinevetne.

2. Köszönöm a bókot

2018. jún. 23. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Minek kell a szexi fuzo ha te nem vagy szexi ? hany tonna vagy ??
2018. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
minden nap edzek 3 éve és büszkén kijelentem hogy nincs felesleg rajtam és ha lenne is akkor még mindig többet érnék mint a te hozzászólásod.. szóval menj vissza oda ahonnan ide kattintottál és oltogass mást kösz
2018. jún. 23. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az "erotikus fehérneműket". De attól még megd*gnálak fűzőben is. Szerintem így van ezzel a párod is. Szóval nem ciki. :)
2018. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!