Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem kicsi a 15 centis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kicsi a 15 centis farok?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen van. És nem titkolom hogy mindkét nemhez vonzódom. Sok fiút láttam erektált péniszel (ha tudjátok mire gondolok). És igazából elenyésző volt a kis mérettel rendelkezők száma. Kb 4 lehetett akkora mint az enyém! Mindenki másnak (durván 40 nek) nagyobb volt sokkal. Én csak azt nem vágom hogy akkor miért lehet az interneten,tv,rádióban stb azt hallani hogy a 13-15 cm az átlag, mikor ez nem igaz. Ezek átlag alatti méretek a valóságban. Mit gondoltok? Van valami konkrét célja a hazugságnak erről?
2018. jún. 24. 14:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is 15 cm és sok fiút láttam meredező fszal. Egyik sem volt kisebb az enyémnél.
2018. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Révai Nagy Lexikona (1916)

"...a kifejlett férfi hímvessző 10-12 cm, merevedetten 15-20 cm..."

Ez nagyon nincs összhangban a manapság hazudott 13 cm-s átlaggal és inkább tükrözi a realitást.

2018. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
kicsi
2018. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak ismételni tudom magamat. Nézd meg ezt a South Park részt és meg fogod érteni, hogy miért terjedt el az a teória, hogy az átlag 13-14. [link]

Röviden: A pasik önbizalmát/önbecsülését nagyban meghatározza a péniszméret, mivel ez a szexuális teljesítőképesség legfőbb paramétere. Ha kiderülne, hogy az átlag valójában 16-17 cm (ami ténylegesen így van, főleg a fiatal korosztály körében), akkor képzeld el mennyi frusztrált és mentálisan labilis ember lenne. Ne álltasd magad. Az átlag valójában nem 13-15, hanem inkább 16-18 körül van. Sokat sportoltam (foci), ráadásul biszex is vagyok, rengeteg fiú farkát láttam már a zuhanyzóban és szemmel látható volt számomra, hogy rengeteg fiúnak alapból 12-14 cm volt ernyedten is. Jó a szemmértékem, volt hogy heccből egymás között is lemértük és nyilvánvaló számomra, hogy óriási össznépi hazugság folyik az átlagos péniszmérettel kapcsolatban. Nekem 15-16 cm és 3.5-4 cm vastag és az összes barátnőm őszintén és bántás nélkül elmondta már nekem, hogy szinte az összes pasijának nagyobb volt. Ezt el is hiszem, mert többször vettem már részt gruppen szexben és gyakorlatilag 10-ből 1 srácnak volt tőlem 1-2 centivel kisebb, 2-3-nak 15 körül, a többinek egyértelműen 16 felett. Fogalmam sincs, hogy neked mekkora (gondolom 15), de próbáld felfogni úgy a dolgot, hogy magadnak szerezz örömet és ne akarj megfelelni, mert úgy sem fog menni. És érdemes inkább konzervatívabb, minimális libidójú lánnyal összejönnöd, aki nem fogja a szemed elé vágni a méretedet.

2018. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd van. A 15cm az átlag alja, szemben a nevetségesen kicsi 12cm-el. Azért hazudják ezeket a 13cm-et átlagnak, hogy nyugtassák a sok kisfarkút, valóaág teljesen más főleg ha mellette még vékony is..
2018. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
A gyakori kérdések oldal nem azért van, hogy ugyanazt a kérdést gyakran feltegyék!
2018. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak megerősítette bennem amit én is gondolok. Kicsi a farkam. De azt hiszem mivel ezen nem lehet változtatni elfogom vagy már el is fogatam.


Hogy a többi kisméretű olvasónak lesz a lelki gondja azt nem tudom.

2018. jún. 25. 23:06
 18/18 anonim ***** válasza:
A 14-es szerintem jól látja a dolgokat. Sokat beszélgetek erről a barátnőimmel is, fiatal egyetemista lány vagyok, volt már pár partnerem. Általában inkább a magasabb, atletikusabb pasikat kedvelem, és egy alkalmat leszámítva szinte soha nem találkoztam még 15 centissel vagy annál kisebbel. A legtöbbször előforduló, átlagos méret az a 16-18 centi nagyjából 4.5 cm vastagsággal , de egyáltalán nem ritka a 20 centis, 5cm vastag farok sem.
2022. okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!