Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek itt van tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek itt van tapasztalata swingerezéssel?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 5 éve vagyunk együtt és nagyon jó minden de néha eszünkbe jut hogy esetleg egy harmadik felet is be lehetne vonni. Mind a kettőnknek tetszik az ötlet de nem vagyunk biztosak benne. Egyenlőre egy másik srácot terveztünk,később esetleg lányt. Ötletek vagy tapasztalatok? Köszi

2018. jún. 24. 20:00
 1/9 anonim válasza:
Attól függ milyen a harmadik fél gondolok itt arra hogy mennyire ismeretek, mennyire áll közel hozzátok
2018. jún. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia. Idegen szeretnénk,olyat akivel utána lehetőleg sose találkozunk
2018. jún. 25. 07:20
 3/9 anonim válasza:
Akkor igazábol az a lényeg találkatok valakit akit nem ismertek hidd el sok idegen belemenne
2018. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Meg az is fontos milyen kor kitötést hoztok illetve még 1-2 dolog
2018. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

#1

#3

#4

Mindet én írtam aki az elsőt is

2018. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Abszolút jó ötlet nekem lány létemre 3x volt ilyenben részem és félóra alatt 10x szer élveztem szóval egyik legjobb dolog viszont úgy az igazi mennyei érzés ha 2 fiú 1 lány és egyik fiú idősebb másik fiatalabb, Higyjétek el ha talátok valakit nem fogjátok megbánni és mindenféleképpen olyan kell akit nem nagyon láttok legközelebb
2018. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Őszinte leszek kb 5 ször voltam hármasba (lány vagyok) Ebbol 2 szer ugy volt hogy 2 lany meg 1 fiu es haromszor voltam ugy hogy 2 fiu meg én mikor volt egy lány rajtam kívűl és 1 fiú borzaszto mert 1 pénisszel nem igazán lehet 2 lányt élveztetni mivel úgy volt hogy mikor 1 fiú volt meg én és egy másik lány akkor mikozben a másik lányt “kényeztette” addig én kimaradtam és el sem élveztem, aki előttem írt annak igaza van ha hárman akarjátok akkor 2 pasi 1 nő és tényleg jobb ha az egyik pasi fiatalabb (Legalább is én sokkal jobban felizgulok)
2018. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kmatteee válasza:
Én fiú vagyok és volt már ilyenben részem viszont engem a nő csak szopot mivel úgy volt megbeszélve mivel ahova beszálltam harmadiknak ők ismerték egymást ők szexeltek és úgy volt megbeszélve hogy engem meg közbe leszop a nő és így is történt... De felejthetetlen élmény volt
2018. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2+2 híve vagyok, tehát pár bevonása. Megtehetitek, hogy először csak nézitek mit csinál a másik pár. Akár úgyhogy az egyik pár csak nézi, miközben a másik kettős alkot, de akár úgy is, hogy egy időben kezditek el. Kicsit több az egyenlőség, talán kevésbé lesztek zavarban. S ha kicsit összeszoktatok, lehet akár párcsere is menet közben, bátrabbak már rögtön párcserével. 1F2L az úgy működik, ha legalább az egyik lány nagyon jól el tud menni csiklón keresztül. Ilyenkor tudtok olyan pózt, ami mindkét lánynak jó. Srác fekszik, egyik lány lovagol a szerszámon, másik pedig a srác arcán. Ismertem olyat aki így el tudott menni. Vagy két lány egymás mellett fekszik, s a srác két kézzel ujjaz, hüvelykujj a csiklón, stb. Szóval azért nem lehetetlen, csak ki kell kicsit faggatni, ki mit tud.
2018. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!