Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó molettebb csaj hiszi azt, hogy bármivel rosszabb lenne mint egy sovány, deszka alkat?

Figyelt kérdés
Higyjétek el, az ágyban a testalkat nem oszt, nem szoroz, sőt még a kinézet sem. Veletek is lehet ugyanolyan jó a szex, sőt még jobb is mint egyes modellalkatú beképzelt ribvel. Nincs összefüggés, szóval fel a fjjel, legyen önbizalmatok!

2018. jún. 25. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

mert sokaknak nem jön be a teltebb alak, meg ugye a média is ezt sugározza


nekem vonzó a teltebb alak, voltam teltebb lánnyal, volt aki nem érezte ezt gondnak, egy másik viszont szégyellte, pedig elég vonzó teste volt, szép feszes bőre volt és nem hájas

2018. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

A szex részén kívül belegondoltál abba, milyen túlsúlyosnak lenni?

Az óvodától kezdve röhögnek rajtunk.

Beszólnak úton-útfélen.

Lenéznek bizonyos üzletekben, szórakozóhelyen.

100 pasiból 99 inkább elfordítja a fejét.

Elég kevesen vannak, molett nők, akik csak arra hajtanak, hogy jó alaposan megdugják őket.

Nekünk is szükségünk van szeretetre.

De mivel manapság 100%-ban a külső számít, senki nem veszi a fáradtságot, hogy megismerjen, és neadjisten, megtudja a kövérségem okát.

Sokkal egyszerűbb legyinteni, és letudni annyival, hogy ez is folyton zabál....

Kicsit el vagy tévedve, kedves kérdező.

2018. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért gondolod úgy hogy ellenetek vagyok, de a kérdést teljes jószántamból írtam ki, nem kéne támadásnak venni.
2018. jún. 25. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem vettem támadásnak.

Csak te a szexuális oldalán kívül el sem tudod képzelni milyen túlsúlyosan az élet.

2018. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért esztétikailag sem adunk olyan élményt mint egy sovány. Most eltekintve a hájtól... seprűvénás lábak, striás bőr, logó mellek... Ezek hatványozottan előjönnek.


Egy molett nőnek ki kell ismernie a partnerét mielőtt ágyba búj vele, mert több férfi nem tolerálja mint amennyi igen a kövér testet és a vele járó esztétikai hibákat.

2018. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ?

Mert egy vékonyabb karcsúbb lánynak több esélye van párkapcsolatra vagy bármilyen kapcsolatra mint egy molett vagy kövér lánynak

Jó magam molett vagyok de ez ellen dolgozom szépen mennek le a kilók

Illetve nem volt gondom párkapcsolatnál se de a párjaim is molettebb alkatuak voltak sose vágytam izmos szálkás pasira

Egy párom volt nagy cingár vékony őt meg se lehetet rendesen ölelni de még hozzábújni se mert a csípő csontjai belém állt

24N

2018. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#2 mi a kövérséged oka?
2018. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a 2-es

De a túlsúly oka lehet genetika

Vagy hormon betegség cukor betegség pajzsmirigy probléma

2018. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Scav ***** válasza:
0%

#8 "De a túlsúly oka lehet genetika"

Nem, az pont nem lehet. Szomáliában senkinek sem olyan a genetikája? :D A pajzsmirigy alulműködése és a cukorbetegség is jól kordában tartható ma már. Csak hát ez sok lemondással jár és nincs minden betegnek akkora lelki ereje.

2018. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, most aztán remekül megvigasztaltad a molett csajokat. Szóval tége3d az egész csajból csak az ágyban nyújtott teljesítménye érdekel...
2018. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!