Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy sikeres, implantátumos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sikeres, implantátumos pénisz nagyobbító műtét után meg tudják majd mondani a nők, hogy nem "eredeti", hogy ilyen műtéten estem át?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hasonló a végeredmény minnt a mellnél akkor szerintem meg , még életemben nem láttam ilyet.
2018. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Implantátumtól nem nő meg.

Az annak van aki impotens.

2018. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, engem is érdekelne, hogy hasonló e az eredmény mint a mellnél...

Amúgy én úgytudom, hogy Magyarországon ilyet nem vállalnak, csak saját testzsíros vastagítást, meg pénisz "előre hozatalt", ami igazából csak nyugalmi állapotban növeli.

Azt tudom, hogy az implantátumos műtétnél már megvannak oldva a barlangos testek természetes vérrel való telítése, vagyis nem kell már egy implantátumos péniszt felfújni a merevséghez, hanem megoldható, hogy teljesen mint egy természetes nemiszerv izgalomba jöjjön és merevedjen.


De én sem tudok róla sokat...

2018. jún. 25. 13:06
 4/10 A kérdező kommentje:
2. Te hülyeségeket beszélsz.
2018. jún. 25. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Te meg álmodozol.


[link]

2018. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vazelininjekcióval azonnali eredményt tudsz elérni, sokkal vastagabb lesz, éspedig tartósan, ráadásul egyre inkább vastagszik majd.
2018. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen elmebeteg börtön technikák nem érdekelnek..
2018. jún. 25. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Provokáltalak a #6-os válaszommal, csak nincs szarkazmus emoji. Azt hittem, átjön ez, ha beleírom, hogy egyre inkább vastagszik majd, ugyanis súlyos gyulladás az eredmény, egészen addig, hogy a barlangos test szétreped.


Lásd be, hogy ilyen a farkad, és ha legalább 12/3,5 centis, akkor biztosítalak róla, hogy szerelmen alapuló párkapcsolatban tökéletesen kielégítő! Ne kérdezd meg, honnan tudom... Tíz éve, ostorral se tudnám elkergetni a nőmet, akinél még ráadásul alacsonyabb is vagyok.

2018. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem kisebb...


De szerencsés vagy ezzel a nővel. Amúgy amerikában tényleg van egy új, mindössze 2 éve használt technika és egyre több valódi orvos vállalja, valamennyire kockázatos. De tényleg nem sokban különbözik a természstestől, csak arra lennék kiváncsi, hogy mennyire lehet levágni róla, hogy mű e.

Mert ilyen péniszről valódi képet, videót még nem láttam.

2018. jún. 26. 18:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként orvosnál voltál már ezzel?

Mármint 12 cm alatt már tényleg gond van.

Tesztoszteron/ösztrogén szinted normális?

2018. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!