Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám kontrollálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kontrollálni az orgazmusom?

Figyelt kérdés

Van egy csiklóizgatóm amit önkielégítésnél szoktam használni.

Arra gondoltam, ha kontorllálnám az orgazmusom, akkor nagyobbat élveznék talán. Az a baj ha elkezdem izgatni a csiklómat és orgazmus közeli állapotban járok akkor nem tudom már elvenni a csiklóizgatómat. Pedig eltudnám de már olyan erős az érzés hogy nem bírom. De ha elveszem idő előtt akkor meg magamtól elélvezek.

Valami tipp?:)

18L



#orgazmus #csikoó
2018. jún. 25. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Jó neked.. Más sajnos elélvezni sem tud soha.
2018. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

majd kérd meg erre a párod.

pl kössön ki az ágyhoz, és ne tudd megakadályozni se, hogy izgasson, se, hogy elvegye, illetve, ha akarja, akkor valahogy hűtse is le a vágyad, és kezdjen újra izgatni

2018. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolj apad fszara
2018. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha érzed h közel az orgazmus akkor vedd el az izgatót és az ujjaddal izgasd magad és úgy hosszabban tart. A volt csajomnál bevált. 20F
2018. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyedül nehéz lesz. Én se tudom megallni férfiként.

Párral könnyebb, mert mikor látja, érti hogy elmennel akkor megall.

De jó h kiserletezgetsz.

Dumcsizhatnank 😋😋

2018. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

he? kontrollálni szeretnéd, de nem teszed, el akarod venni időben, de nem teszed... most akkor mi a tököm a kérdésed?

Hogy milyen tippet adjunk? Hát vedd el vazze idő előtt!!!

2018. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csiklóizgatóval nem tudod megcsinálni, akkor ne azzal csináld, hanem a kezeddel. Úgy könnyebb lesz majd megállnod. :)
2018. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez meglepett! Azt hittem, csak fiúknál van megállíthatatlansági pont, ahonnan már nincs visszaút, akkor is elélvez, ha semmilyen izgatás sincs.

Eszerint ilyen van nőnél is? Jól értettem?

2018. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen nálam biztosan van!😅
2018. jún. 25. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!