Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom az új párommal mikor annyira kívánom?

Figyelt kérdés
Elmúltam 40 éves,és megtaláltam azt a férfit aki a tökéletes nekem.Annyira kívánom,hogy majd megőrülök,és nagyon jó érzés vele a szex úgy is ha nem megyek el,pont olyan vele mint amit megálmodtam,és nincs orgazmusom.Régen nem volt ilyen gondom,félek hogy a korom miatt,de ha magamnak csinálom akkor elbírok menni,és mindig a páromra gondolok és annyira jó olyankor hogy még ilyet nem éreztem.Esetleg volt már így valaki?Lehet túl tökéletesnek tartom és ezért valahol tudatalatt szorongok?Nem értem!A szex tökéletes vele mindent csinálunk amit csak lehet szinte egész éjjel szoktuk csinálni.Alig bírjuk abbahagyni annyira jó egymással,de azért szeretném ha lenne orgazmusom is.Hüvely gyakorlatokat minden nap végzek.Ez miatt de még semmi.Egy hetente szoktunk találkozni.

2018. máj. 24. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint a nők 40 éves korukban vannak a csúcson, ekkor legnagyobb a kibidó, tehát a korod miatt ne aggódj.

Rikán vagytok együtt és túlspirázod a dolgot. Vedd lazábbra, játékosabbra. Vessetek be egy vibrátort, csilóizgatót vagy valami kütyüt akkor tuti elélvezel. Aztán egyre kevesebbet kell a végén anélkül is menni fog.


Vagy izgasd fel magad és amikor már majnem a csúcson vagy akkor hatoljon beléd és tegye a dolgát.

2018. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
hááát, miért nem csinálod magadnak úgy, hogy közben a pasi benned van?
2018. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!